дружба між хлопцем і дівчиною

Дружба між хлопцем і дівчиною

Цитата: Не вмієш любити — сиди дружи.

Дружба без взаємної симпатії в принципі неможлива. Ось чому ніхто не вірить, що між хлопцем і дівчиною можуть бути просто приятельські відносини без будь-яких романтичних моментів. Якщо хлопець і дівчина дружать, діляться секретами, і їм цікаво один з одним, то така дружба зазвичай переростає у щось більш серйозне. З часом друзі всі прагнуть більше часу проводити разом, прив’язуються, скучають один без одного, і раптово розуміють, що… Закохалися.
Це почуття цілком природно, оскільки в людині закладено прагнення знайти свою другу половинку. Але, нажаль, любов між друзями не завжди буває взаємною, і багато одержують від таких відносин лише гіркоту і страждання. Як вже пощастить, дружба в цьому випадку може закінчитися або сваркою, розставанням, або справжньою любов’ю.
А чи можуть чоловік і жінка просто дружити, тісно і довірливо спілкуватися, без натяків на любов і інтимну близькість? Давайте спробуємо знайти відповідь на це питання.

Як правило, дружба розвивається досить типовим напрямами:

  1. Нерозділене кохання. Один з «друзів» таємно страждає, а інший в упор цього не помічає. При цьому закоханий боїться розкрити свої почуття, побоюючись, що це може зіпсувати стосунки, або ж свою любов маскує під звичайні приятельські стосунки. Буває, що закоханий не може розкритися бо один вже має стосунки з іншою людиною, а втручатися і заподіювати біль коханій людині не хоче ніхто. Як правило, така дружба може незабаром припинитися, так як закоханий просто не винесе страждань, адже серце не залізне. Тут важливо поговорити один з одним і знайти вихід разом. Якщо ваш друг закоханий у вас, а ви хочете бачити його лише одним, то найкраще закінчити дружбу, щоб не завдавати іншій людині біль і страждання.
  2. Взаємна любов. Обидва «друга» відчувають однакові почуття, але не наважуються наблизитися, боячись, що це може зруйнувати дружбу. А дарма, адже коли у двох багато спільного: інтереси, смаки, погляди і думки, коли вони відчувають потребу одне в одному, то дружба між такими людьми може стати початком щасливого сімейного життя. Як правило, шлюби між колишніми друзями мають більше шансів пережити сімейні проблеми і не розпастися через сварок і непорозумінь.
  3. Один з друзів перебуває у шлюбі. Дружба в цьому випадку часто руйнує сім’ю. Сімейні відносини складні, а один весь час поруч, і він такий білий і пухнастий… Тут важливо розуміти, що він такий білий і пухнастий саме тому, що всього лише один, і не більше. У спільному житті він цілком може виявитися абсолютно нестерпна.
  4. Стара дружба. Якщо двоє вже давно дружать, знають один про одного таке, що мама не горюй і при цьому закохані, то тут може виникнути інша проблема. Вони настільки добре знають партнера, що це просто не дає їм перейти до більш близьких, любовним відносинам. Виникає деякий сором’язливість, нерішучість і в цьому випадку дійсно важко перейти від дружби до серйозних стосунків, важко зробити перший крок. Зате потім все йде як по маслу.
  5. Один – колишній коханець. Вважається, що найкращі друзі це ті, які колись були коханцями, але з якихось причин розійшлися і тепер просто добре спілкуються. Можлива щира дружба в цьому випадку? Швидше за все немає, тому що по-перше жодна дівчині ніколи не пробачить хлопцеві, якщо той буде ігнорує її як представницю слабкої статі. А по-друге, будь-якого хлопця завжди тягне до колишньої дівчини, адже з нею пов’язано чимало спогадів, з нею так багато всього було пройдено.
    Тому зрозуміло, що в цьому випадку може виникнути бажання згадати старе і знову повернутися до любовних відносин, от тільки це не найкраща ідея. Навіщо двічі входити в одну й ту ж річку, якщо ви заздалегідь знаєте результат, знаєте, як усе швидше за все знову закінчиться?

Яким чином дівчина може зрозуміти, що її друг не байдужий до неї? Існує кілька моментів, за якими легко з’ясувати суть відносин:

— Дорогі подарунки без приводу. Якщо ваш друг підносить вам подарунки, які цілком можна віднести до категорії «дорогі», то знайте, що він намагається показати вам свою спроможність і тим самим завоювати симпатію. При цьому він завжди готовий прийти вам на допомогу, навіть якщо проблема зовсім пуста.

— Якщо один з величезним задоволенням супроводжує тебе навіть під час шопінгу, то це явно не просто дружба, а щось більше. Інакше навіщо йому ходити по нудним для нього місцях, якщо він може зайняти себе чимось більш цікавим.

— Не тільки дівчата запізнюються. Хлопці теж можуть бути не пунктуальні. Так от, у разі свого запізнення справжній друг просто вибачиться, а ось закоханий мало не падаючи на коліна, буде вимолювати прощення, боячись втратити вашу довіру.

— Придивіться до поведінки одного, коли він п’яний. Саме під алкоголем розкриються всі його справжні почуття до вас. Якщо хлопець почне приставати, говорити компліменти (чого раніше за ним не помічалося), і навіть намагається поцілувати вас, значить він вас просто любить і ніякої дружби в помині немає. Тільки справжній друг, не важливо, скільки він випив, завжди буде тримати себе в руках.

— Коли хлопець закоханий, інші дівчата перестає для нього існувати. Так що якщо хлопець все концентрує свою увагу виключно на вас, то тут і думати нема чого про його почуття. А от друг завжди пам’ятає, що дівчат навколо безліч, і він приділяє увагу кожній потрошку в рівній мірі.

— Одного буде достатньо поговорити з вами по телефону, по скайпу або ж зв’язатись по е-мейлу або в соцмережі. А ось закоханий неодмінно буде домагатися особистої зустрічі.

чи можлива дружба між чоловіком та жінкою

Помітивши хоча б одні з вище перерахованих ознак за вашим другом, знайте — він чекає від вас більше ніж просто дружба. І як діяти далі, якими будуть ваші стосунки, вирішувати вам.

У дружби немає обмежень, ні вік, ні соціальний статус не є перешкодою, якщо двох об’єднують спільні інтереси. На одного можна покластися, він не залишить в біді. Один вам радий, навіть знаючи про ваші недоліки, у нього можна запитати рада, йому можна довірити всі таємниці. Якщо вам пощастило, і ви зустріли такого щирого і духовно близької вам людини протилежної статі, то тримайтеся за нього, прийміть його таким, який він є і ви отримаєте самого вірного людини, без якого життя кожного здається порожнім.

Всі ми хочемо мати друга протилежної статі — щоб була можливість запитати gjради, дізнатися його або її погляд на ті чи інші речі з тієї сторони, яка є для нас загадкою. От тільки важливо пам’ятати, що такі довірчі стосунки з часом можуть перерости у щось більше, а саме – в любов. А перед цим почуттям вже ніхто не може встояти.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code