Джміль залетів у хату через вікно: прикмета

На Русі вважалося ознакою розташування богів, якщо комаха залетіло в будинок. Будь. Навіть таке велике і страхітливий на вигляд, як джміль – його укусу бояться багато, хоча мало хто знає, що вжалить джміль тільки в самому крайньому випадку.

Джміль в будинку: позитивна прикмета

Краще всього, якщо комаха відвідало ваш будинок в кінці весни або на початку літа, коли тепло тільки-но вступає в свої права. В такому випадку можна чекати:

 • хороших новин,
 • приїзду родичів, несподіваних гостей,
 • успіху в справах,
 • сприятливого вирішення будь-якої складної ситуації.

В кінці літа і восени приліт смугастого гостя принесе менше радості. Він може обіцяти:

 • отримання сумних звісток,
 • порожню суєту,
 • втрату надій,
 • хвороба когось з домочадців.

Джміль будинку – прикмета найбільш позитивна, якщо побачили його вранці. Його можна вважати аналогом чорної кішки, тільки з протилежним значенням – побачений вранці, джміль на весь день подарує вам позитив і удачу.

Джміль залетів у вікно – прикмета про погоду

Прикмети, пов’язані з погодою, здійснюються з великою ймовірністю. Це стосується і прикмет, пов’язаних з волохатим красенем-джмелем. Його приліт в гості до людини означає, що:

 • весна взяла курс на літо – більше можна не боятися різких короткочасних похолодань і морозів;
 • дощу найближчим часом не передбачається;
 • протягом найближчої доби на вулиці буде панувати тиха спокійна погода, без вітру.

Що робити з джмелем

Якщо до вас залетів джміль, прикмета каже – ні в якому разі його не ображайте! Навіть якщо «осінній джміль», приліт якого віщує щось сумне. Убивши смугастого гостя, можна накликати на свій будинок ще більше неприємностей. Варто спробувати, навпаки, «умилостивити» комаха – поставити для нього на стіл тарілку з медом чи іншими солодощами.

Засушити чи ні?

Деякі прикмети радять посадити джмеля в банку і таким чином засушити, залишивши в будинку в якості оберега, що приносить удачу. Але ми не рекомендуємо цього робити: по суті, це вбивство смугастого мохнатика, якого навіть просто ображати не рекомендується. Краще рішення – відкрити навстіж двері і вікна, щоб він сам знайшов вихід. Якщо ж вас турбує присутність комахи, яка потенційно може вжалити, в будинку, то скористайтеся банкою або рушником, щоб акуратно зловити його і потім випустити назовні.

Не вбивати

Вбити джмеля – до розорення, матеріальних втрат, пожежі і навіть злиднях. Людина, яка таке зробить, стане на довгий час вмістилищем негативної енергетики.

Дуже рідко, але буває так, що джмелі в’ють гніздо в житловому будинку. Це дуже хороша прикмета. Але від гнізда краще позбутися – акуратно винести його назовні, не заподіявши шкоди комах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code