Фіалки в будинку: прикмети

Красиві, акуратні, не займають багато місця на підвіконні і вбиваючі своїм ароматом – кімнатні фіалки зустрічаються в будинках багатьох квітникарів – любителів. Ось тільки прикмети і забобони про фіалки існують самі різні, в тому числі і такі, за яких ви можете передумати тримати даний квітка у себе в будинку.

Хороші народні прикмети про фіалку

Чи можна в будинку тримати фіалки? Прикмети розділилися на дві групи, хороші і погані. Але якщо ви запитаєте квітникарів, вони в один голос скажуть, що це чудова квітка, який просто не здатний принести в будинок ніякий негатив.

Тому спершу перерахуємо позитивні прикмети про квіти фіалки:

Гармонія в будинку

Ця квітка вважається здатним зробити атмосферу більш гармонійною, примирити домочадців, налаштувати їх на діалог у випадку виниклої сварки. Тому йому саме місце в тому куточку, де часто збирається вся сім’я – неподалік від обіднього столу або у вітальні, поблизу від дивана, де люблять сидіти домашні.

Користь імунітету

Фіалка викидає в повітря, що її оточує, особливі речовини, здатні зміцнювати імунітет. Але постійно вдихати їх не варто. Ось чому можна ставити квітку на день в дитячу, але на ніч обов’язково прибирати в нежитлову кімнату. Інакше у малюка може з’явитися відчуття слабкості, розбитість, головний біль, сухість у роті.

До благополуччя

Тих, хто за ним доглядає, квітка обдаровує своєю вдячністю – привертає в будинок благополуччя, в тому числі й фінансове. До речі, на роботі теж можна тримати фіалку – вона допоможе налагодити контакт з колективом і зробить можливим швидке підвищення по кар’єрних сходах з примноженням матеріального достатку. Але тільки за умови, що доглядати за квіткою будете саме ви, і причому доглядати добре – вчасно поливати, підживлювати грунт, видаляти сухі листочки і квіточки.

Від мурашок?

В будинку завелися мурахи, від яких ніяк не вдається позбутися? Прикмети про фіалку обіцяють, що варто тільки в житло з’явитися цій квітці, як від комах не залишиться і сліду.

Погані прикмети про фіалку

Причина самотності – правда чи вигадка?

Вважається, що фіалка заважає жінці знайти свою любов. Швидше за все, це повір’я пішло від того, що в будинках багатьох старих дів зустрічається ця квітка. З іншого боку, в їх колекціях кімнатних рослин зазвичай знаходиться кілька десятків видів рослин, адже самотній людині нічого не залишається, як присвятити себе турботі про домашніх тварин або кольорах. Так що фіалка у самотніх жінок – це, скоріше, не причина їх самотності, а наслідок.

Енергетичний вампір чи ні?

Друга прикмета говорить про те, що фіалка може, подібно енергетичного вампіра, висмоктувати з людей усі сили. Це пов’язано з спостереженнями про те, що при тривалому знаходженні поруч з фіалкою починає боліти голова, з’являється слабкість. Однак, як ми писали вище, це пов’язано з особливостями рослини та виділених їм речовин, які у малих дозах корисні для людини.

Порада – просто не ставте цю квітку в спальні або дитячій.

Або залишайте його там всього на кілька годин в день – цього буде достатньо, щоб проявилися позитивні властивості рослини, але встигли позначитися негативні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code