Грошове дерево – прикмети і забобони

Для толстянки місце в будинку знайдуть навіть ті, хто байдужий до кімнатним рослинам. Все тому, що їй приписують здатність керувати грошовими потоками.

Друга назва толстянки – «грошове дерево». Народні прикмети та забобони кажуть, що його власники не будуть знати фінансових проблем. Однак, для того щоб рослина працювало на ваш добробут, необхідно дотримати ряд умов.

Залучення грошей

Не всі володарі цієї рослини можуть похвалитися фінансовим благополуччям. Це зовсім не означає, що прикмета не працює. Швидше за все, причина бездіяльності деревця в тому, що воно потрапило в будинок не тими шляхами, які передбачені для активації його здібностей.

Щоб толстянка стала не просто прикрасою інтер’єру, слід запам’ятати кілька правил:

  1. Рослину не можна купувати в магазині. Його потрібно виростити самому, вкравши відросток або викупивши його за символічну плату у більш забезпеченої людини.
  2. Горщик для грошового дерева слід купувати, не шкодуючи коштів. Він повинен бути червоного кольору, дорогим і красивим.
  3. При посадці рослини, на дно горщика кладуть кілька монет різного номіналу, для того щоб зарядити його грошової енергією.
  4. У процесі росту з деревцем необхідно розмовляти, розповідаючи йому про свої бажання.
  5. Важлива умова – здоров’я толстянки. Щоб його зберегти, потрібно вивчити правила догляду за рослиною.

Коли деревце підросте, йому буде потрібна додаткова грошова енергія. Її приплив забезпечать банкноти, підвішені до гілок. Купюри можна згорнути трубочкою і перев’язати червоною ниткою.

Прикмети про грошове дерево

Великою удачею вважається цвітіння толстянки, обіцяє отримання великого прибутку. Тим, хто віддає перевагу рублям американську валюту, доведеться ростити з толстянки доларове дерево, прикмети стверджують, що це можливо. Досить зарядити рослина енергією іноземних банкнот.

Перераховуючи листочки під час догляду за рослиною, можна значно підсилити його магічні здібності. Розміщення деревця в секторі багатства, що знаходиться в південно-східній частині будинку, посилить ефект.

Коли при належному догляді деревце скидає листя – це прикмета майбутніх фінансових втрат. Слід терміново реанімувати рослина. Якщо спроба не увінчається успіхом, від «грошового талісмана» доведеться позбутися, попередньо подякувавши йому за службу. В іншому випадку вас чекає занепад у фінансовій сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code