Гусениця — прикмета з далекої старовини

У більшості людей комахи всіх видів викликають лише роздратування. Особливо, якщо «побачення» сталося не на лоні природи, а на території власного помешкання.

Але народні повір’я на це рахунок говорять зовсім про інше: гусениця в будинку (квартирі) — ознака достатку.

Не варто утримувати гостю проти волі, найкраще акуратно надіслати за поріг, на травичку. Тільки не думайте тиснути невинне комаха — це точно принесе в дім конфлікти, образи і сварки.

Прикмети про гусениць — з глибокою симпатією

Волохата

Найліпша прикмета — побачити волохату гусінь. Деякі подібні екземпляри здаються занадто величезними, але обіцяють завжди щось хороше. Причому, так стверджують вірування різних народів:

  1. Стародавні японці, наприклад, вважали, що це істота виступає у ролі вісника богів — і ставилися до нього з величезною повагою.
  2. А от у Європі побутувало повір’я: якщо кинути волохату гусеничку через плече — збудеться важливе бажання.

Зелені і тонкі

  • Зелена гусениця на квітці натякає, що людину чекають приємні сюрпризи, що стосуються друзів.
  • Тонкі комахи, які витончено піднімають спинку при русі — мірку знімають. Така гусениця на людину (згідно приймете) — до обновці.

На руці та одязі

Так що не поспішайте її струшувати, якщо випадково помітили на руці або на одязі. Ну, і не треба забувати, що з гусениць виростають метелики — уособлення краси, ніжності і поезії, символ людської душі.

Де корисно побачити гусінь?

В городі

Ці комахи бувають дуже ненажерливі, але людині нічим не загрожують. Тому ситуація, коли когось у квартирі вкусила гусениця — з розряду фантастики. А ось садами-городами такі «гості» можуть завдати істотної шкоди. Мабуть, тому з’явилася прикмета: велика кількість гусениць віщує різні матеріальні проблеми. У сновидіннях цей персонаж також нічого доброго не обіцяє, символізуючи зустріч наяву з якоюсь неприємною особою.

  1. На дорозі. Якщо гусениця на дорозі — прикмета до удачі в цілому, то на людині вона може передбачати конкретні зміни в самому недалекому майбутньому.
  2. Комаха на руці — до ділових переговорів і клопотів по роботі.
  3. На нозі — до біганину і метушню.
  4. У волоссі — до необхідності суворіше контролювати слова і думки, не давати необгрунтованих надій і сміливих обіцянок.

На грудях, спині

Гусениця на грудях або спині — прикмета до хвилювання, яке може бути як сумним, так і приємним. Правда, якщо комаха впав на вас зненацька звідкись зверху і налякало своєю появою — попереду чекає «чорна смуга» стресів, скандалів і образ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code