Ікання – прикмета інтересу до нашої персони

Всім відомо, що ікання – прикмета того, що про вас згадують. Існує декілька способів визначення, хто саме винуватець мимовільних скорочень діафрагми і як від них позбавитися.

Таке значення прикмета має сьогодні, однак її первісне тлумачення звучало трохи інакше. Лікарі пов’язують цей феномен з переляком, переохолодженням, курінням і навіть вагітністю, але точно визначити її причини поки не в змозі. Так, може, варто прислухатися до предків?

З точки зору предків

Попередні покоління вважали, що гикавка – ознака присутності в людині демона. Ці сутності, що живуть у паралельних світах, прагнуть проникнути в тіла людей. Для існування в нашій реальності їм необхідна людська енергія.

Найпростіше дістати «джерело живлення», коли людина переляканий. У цей момент «душа йде в п’яти» і тіло тимчасово залишається без «охорони». Цим моментом і користуються демони. Коли душа повертається на місце, вона намагається вигнати непроханого гостя. Процес їх боротьби супроводжується гикавкою.

Допомогти душі можна, вимовляючи вголос імена рідних і друзів. Коли демон розуміє, як багато людей готові підтримати людину, він лякається і забирається геть. Так пояснювали гикавку предки. Де в чому з ними згодні сучасні екстрасенси.

Прикмета наших днів

З точки зору екстрасенсів, гикавка – ознака того, що про людину судять, засуджують його або бажають зла. Згусток негативної енергії, породжуваний недоброзичливцями, впроваджується в ауру об’єкта пліток.

Спроби підсвідомості захистити біополе і виштовхнути з нього енергетичний клубок супроводжуються гикавкою. Називаючи ім’я передбачуваного відправника «посилки», людина відкриває своєрідний канал зв’язку з ним, за яким можна повернути «подарунок» назад. Коли це відбувається, гикавка припиняється.

Сьогодні мало хто розглядає гикавку в подібній якості. Більшість людей вважають її ознакою того, що хтось просто про них згадує. Деякі вірять, що спонтанні скорочення діафрагми можуть передбачити майбутні події.

Прикмети по днях тижня

  1. Гикавка по понеділках – до приємного знайомства.
  2. У вівторок гикають ті, про кого сумує родич або улюблений.
  3. Гикати в середу – отримати звістку.
  4. У четвер – до ділового або любовного побачення.
  5. Тим, на кого гикавка напала в п’ятницю, належить сварка з чоловіком або товаришем.
  6. Гикавка у суботу говорить про те, що людина стане об’єктом ревнощів.
  7. У неділю гикати – до веселощів.

Не варто ставитися до подібних прогнозів серйозно. На відміну від прикмет, що формувалися століттями, вони, швидше – плід чиєїсь фантазії, ніж результат тривалих спостережень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code