Кімнатна орхідея: прикмети

Дуже гарний екзотична квітка, орхідея в наших будинках стала зустрічатися не так давно. Її вирощування пов’язане з рядом труднощів, і це робить її не такою поширеною, як інші кімнатні рослини, навіть незважаючи на тендітну красу.

А можна тримати дома орхідею? Спочатку вона росла в тропічних лісах, може, там їй саме місце? Давайте розбиратися, які в народі ходять прикмети і забобони про орхідею.

Народні прикмети про орхідею

Найбільш поширене повір’я говорить, що орхідея – енергетичний вампір

І правда, ця рослина настільки крихке, повітряне, прекрасне, що прям хочеться запідозрити його в чомусь, інакше доведеться визнати, що вона сама досконалість. Незрозуміло, звідки з цієї крихкості виростає така краса.

Звідси і прикмета – нібито живиться квітка не тільки водою, але і емоціями людини, його душевними силами і життєвим тонусом.

Відповідно, десь убуває, десь прибуває – господарі орхідеї відчувають підвищену стомлюваність, слабкість, розбитість і схильні до депресії.

До речі, квітка насправді може викликати напади запаморочення, що пов’язано зі специфічним ароматом деяких його різновидів. А пилок орхідеї при вдиханні виявляє седативний ефект, діючи як потужне заспокійливе. Так що ставити квітку краще у спальні, а не в робочому кабінеті.

Орхідея протипоказана для чоловіків

Це не зовсім так. Ця квітка вважається жіночим, тому і користь він може принести тільки господині. Для чоловіків орхідея марна, а в гіршому випадку – здатна зробити їх більш жіночними і ранимими. Втім, деяким чоловікам це не завадило б, але вони навряд чи впораються з справою вирощування орхідеї в кімнатних умовах.

Зате прекрасних дам орхідея може зробити ще прекраснішим, потоншення, загадковіше. Квітка допоможе господині завести постійні відносини. Сімейні пари квітка не діє ніяк – до “мужегонцам” він не відноситься.

І все ж ставити її краще в нейтральній зоні, наприклад, на кухні, де чоловік проводить менше всього часу.

Зацвіла орхідея – прикмета стресу

Але стрес в даному випадку стосується не людини, а самого квітки. Щоб вирощене з паростка рослина зацвіла, потрібно організувати йому недостатній полив або температурну струс.

Добра прикмета – отримати орхідею в якості подарунка

Вважається, що такий подарунок від чоловіка підтверджує серйозність його намірів і може стати першим провісником майбутнього весілля. Якщо ж почуття чоловіка недостатньо сильні або нещирі, то квітка розведе їх з новою господинею в різні боки, позбавивши її від непотрібних хвилювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code