Квітка щучий хвіст (сансевієрія): прикмети

Квітка сансевієрія відомий у народі ще під двома назвами – «тещин язик» і «щучий хвіст». Ймовірно, такі прізвиська він отримав за форму листя дійсно нагадують трохи загострений мову або хвіст великої рибини, покритий темно-зеленими смужками (що збігається з забарвленням щуки).

Квітка буває невеликим за розмірами, так і півтораметровим у висоту. Листя у всіх різновидів щільні, з смужками різної насиченості. Але прикмети належать до всіх його різновидах.

Прикмети про сансевієрія

Квітка однозначно варто завести в будинку тим сім’ям, у яких часто спалахують сварки. Щучий хвіст вважається чимось на зразок фільтра, здатного вловлювати негативні емоції і нейтралізувати їх. Енергетичний фон в будинку, де на вікні зростає сансевієрія, швидко налагоджується.

Інші прикмети про квітку щучий хвіст:

  1. Сансевієрія притягує до дому матеріальний добробут. Якщо ви хочете отримати прибуток або вийти на стабільний гідний заробіток, то заводьте ті її різновиди, які відрізняються високими листям.
  2. Для налагодження відносин з близькою людиною більше підійде квітка з невеликими листочками, широкими, трохи загнутими всередину – вони забирають весь негатив.
  3. Тещин язик налаштовує думки на позитивний лад, заспокоює бурхлива вдача, нормалізує сон. Тому його можна сміливо ставити в спальні або в робочому кабінеті. До речі, якщо вас часто відвідують погані сни, сансевієрія стане відмінним способом боротьби з цією напастю.
  4. У дитячій кімнаті квітка допоможе школяреві налаштуватися на продуктивні заняття, зосередитися, набратися терпіння і стати більш наполегливим у досягненні своїх цілей.
  5. Щучий хвіст можна тримати вдома, але, якщо на роботі у вас постійно напружена атмосфера, є вороги і недоброзичливці або просто чварні люди, він стане в нагоді й там. Поставте горщик з квіткою на свій робочий стіл. Буквально протягом тижня можна буде спостерігати позитивні зміни у відносинах колективі, які якщо й не стануть по-справжньому дружніми, хоча б переростуть в чисто професійні, без переходу готівки.

Отже, відповідь на питання, чого більше від квітки щучий хвіст, шкоди чи користі, очевидний. Про що ще може розповісти поведінка квітки у вас в будинку?

Рослина зацвіла – до чого?

Сансевієрія зацвіла – прикмета трактується в залежності від часу року. Добре, якщо це сталося навесні або влітку. Це трапляється до прибутку, весілля, поповнення в сімействі. В холодну пору року його цвітіння віщує труднощі в сім’ї і на роботі, погіршення матеріального добробуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code