Квітка «жіноче щастя» – прикмети і забобони

Жінки завжди прагнули добитися уваги представників сильної статі. Бажання зустріти судженого, створити сім’ю, зберегти відносини з улюбленим на довгі роки, народити дитину змушує шукати всі можливі шляхи для досягнення мети.

Існує чимало прикмет і забобонів, які допомагають знайти жіноче щастя. Деякі з них пов’язані з рослинами, що використовуються для прикраси інтер’єру. Вважається, що існують квіти, що володіють магічними здібностями. Їх присутність в будинку дозволяє залучити любов.

Спатіфіллум і забобони

Порятунком для самотніх дам може стати спатифиллум.Це вічнозелена рослина родом із тропічних лісів Америки. Примітно, що пора цвітіння спатифиллума збігається з періодом проведення шлюбних обрядів в індіанських племенах.

Можливо, з цим пов’язані магічні здібності квітки. У Росії та деяких європейських державах його друга назва «жіноче щастя», прикмети і забобони говорять про те, що воно цілком виправдано.

Та й як інакше, якщо, згідно з повір’ями, рослина здатна спонукати долю на такі «подарунки»:

  1. Прискорити зустріч самотніх дам зі своєю другою половинкою.
  2. Допомогти зберегти мир і любов в родині на довгі роки.
  3. Подарувати бездітним парам шанс на зачаття дитини.
  4. Забезпечити легкий перебіг вагітності і благополучні пологи.
  5. Додати пристрасті в любовні відносини.

Крім цього, «жіноче щастя» позбавить від депресії і запобіжить скандали між домочадцями. Хворому спатифиллум принесе одужання, ревнивцеві позбавлення від безпідставних підозр.

Вважається, що рослина може надати допомогу й у фінансовій сфері. Однак для прояву всіх його «талантів» необхідний ряд умов.

Як змусити квітку працювати?

Пов’язані з квіткою прикмети і забобони не завжди виправдовують очікування. Для активації магічних здібностей рослини необхідно прикласти деякі зусилля.

Для самотніх

Самотнім, мріють про сім’ю жінкам, квітка повинні подарувати родичі чоловічої статі або заміжня сестра. Ті, для кого подібні умови нездійсненні, можуть придбати рослину самі.

Зробити це потрібно в будь-якій з жіночих днів: п’ятницю, суботу або середу. За покупку необхідно заплатити трохи більше її вартості, при цьому не можна брати здачу. Добре, якщо продавцем буде жінка зі світлим волоссям.

Для сімейних

Для загострення пристрасті між подружжям «жіноче щастя» слід помістити в спальні. Для залучення грошей горщик з рослиною ставлять у приміщення, де зберігаються фінанси і кладуть під нього кілька монет.

Чому в’яне?

Існує повір’я, що подарований коханим квітка спатифиллума обов’язково зів’яне, якщо жінці доля підготувала іншого чоловіка. Якщо «жіноче щастя» не приживається в будинку, незважаючи на всі зусилля господині, варто записатися на прийом до екстрасенса. Можливо, причина самотності в чиємусь магічному дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code