Лавровий лист – прикмети на всі випадки життя

Лавровий лист, знайомий багатьом господиням, як пряність, виявляється, здатний не тільки покращувати смак і аромат їжі. На землі знайдеться небагато рослин, що володіють таким великим набором магічних якостей, як лавр благородний.

Він символізує перемогу над суперником і безсмертну славу земних діянь. Йому приписують здатність керувати колесом фортуни і грошовими потоками. Його кладуть у ліжко породіллям, новонародженим, і в труну покійним, вішають над дверима і носять у гаманці. У чому секрет лавра, і як з його допомогою досягти бажаного?

Магічні властивості рослини

Магічні властивості рослини обумовлені його походженням. Він з’явився на землі з волі грецьких богів. Вони перетворили на лаврове дерево яка рятується від переслідувань Апполона річкову німфу Дафну. З тих пір ця рослина вважається священним.

Для одужання і удачі в справах

Лавр в будинку радять розміщувати, коли необхідно прискорити одужання важко хворої людини або залучити удачу в справах. До того ж він захистить житло від магічного впливу і проникнення істот з потойбічного світу.

Від скандалів і сварок

Як кімнатна рослина, лавр радять використовувати і в разі частих сварок між домочадцями. Вважається, що він поглинає і нейтралізує негативну енергію, в надлишку виділяється під час скандалів.

Захист себе і дому

Його гілочка або лист, розміщені над вхідними дверима, захистять будинок від підступів недоброзичливців. Лавровий листок в кишені вбереже від нещасного випадку. Його присутність в гаманці забезпечить стабільний приплив грошей.

Для ясновидіння

Магічні можливості рослини дозволяють йому посилювати пророчі здібності. Ясновидці нерідко жують листочок «чарівного» дерева перед входженням в транс.

Лавр благородний – народні прикмети

З лавром пов’язано чимало прикмет. Вважається, рослина відчуває смерть. Незадовго до відходу в інший світ одного з домочадців деревце, що росте біля будинку або в горщику в приміщенні, в’яне.

Наявність лаврового листа допомагає в наступних ситуаціях:

  1. Під час змагань він збільшить шанси на перемогу.
  2. В грозу захистить від блискавки.
  3. На співбесіді з приводу цікавить вакансії забезпечить прихильність роботодавця.
  4. Поміщений у взуття молодят гарантує щасливий шлюб.

Не обійшли увагою лавровий лист і прикмети для новонароджених. Так його постійна присутність у дитячій колисці захистить малюка від пристріту і допоможе розкритися генетично закладеним талантам.

Враховуючи, що прикметами про лаврі не одна тисяча років, варто задуматися, а чи не скористатися «чарівними» листочками для вирішення власних проблем і досягнення заповітних цілей. Принаймні шкоди від цього точно не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code