Ложка в чашці – прикмети про цей столовий прилад

Столові прилади – це не просто невід’ємний кухонний атрибут. Ще з давніх часів ложки наділяли особливим статусом, а все що відбуваються з нею події зазвичай несли велике значення.

Ось, наприклад, впала ложка – прикмета, що означає прихід гостей.

Якщо до несподіваного візиту господарі були не готові, досить було постукати приладом по підлозі. Вважалося, що це розгорне візитерів на півдорозі або якось зміняться їхні плани. А якщо господар або господиня ненавмисно постукують ложкою по столу, це може передвіщати серйозну сварку. І щоб зберегти лад в сім’ї, намагайтеся не допускати такої поведінки за столом.

Пити з кухля не виймаючи ложку – до чого?

Але чому не можна з ложкою в гуртку пити чай? Давайте розберемося, справа тут тільки в етикеті, незручності господині дому або якихось нечистих силах.

  1. Через металевий предмет, залишений у гуртку, нечиста сила може проникнути в чай, а потім і до господаря будинку. Поселившись в його тіло, вона повністю опанує його душею і спровокує масу неприємних подій.
  2. Ложка, залишена, в чашці обіцяє хвороби і нещастя. І якщо ви регулярно нехтуєте цим простим правилом етикету, то удача ще довго буде відвертатися від вас.
  3. Для дівчини не заміжня залишена чайна ложка – прикмета, яка обіцяє їй самотність. Розраховувати на швидкий шлюб не варто. Правда, справа тут не тільки в приймете. Якщо дівчина не навчена манерам і так зневажливо відноситься до елементарних правил етикету, то навряд чи таку особу хтось захоче взяти в дружини.

Знаходити ложку

Хороший знак

Набагато приємніше знаходити столові прилад, адже в більшості випадків це хороший знак:

  • Знайти столову ложку в незвичайному місці – до благополуччя та збагачення сім’ї. Не варто розраховувати на спадщину або виграш у лотерею, достаток і стабільність у фінансах гарантована при розумному поводженні з сімейним бюджетом.
  • Знайти одну чайну – до обновкам, дві – до міцного союзу закоханих.
  • Якщо знайдена срібна ложка, прикмети обіцяють знаменні зустрічі та події. Також це може гарантувати успішне вирішення фінансових проблем, отримання вигоди від вкладення.

Поганий знак

А от якщо на вулиці вам попався брудний або зламаний столовий прилад, ні в якому разі не піднімайте його. Така ложка – вісник нещастя і дрібних негараздів. Виникли проблеми можна вирішити, але від вас буде потрібно чимало зусиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code