Метелик взимку в будинку – прикмета

У ряді країн метелики асоціюються з непостійністю і розбещеністю. Їх поява в приміщенні передвіщає сварки та конфлікти в родині. Однак найчастіше метелик в будинку – позитивна прикмета. Вона обіцяє удачу в справах і особистому житті.

Метелик – уособлення легкості, краси, височини і невимушеності стосунків. У деяких народів існує повір’я, що в ці крилаті істоти вселяються душі померлих, які очікують божественного суду або дітей, що не пройшли обряд хрещення.

Метелик залетів в будинок – прикмета

Більшість прийме говорить про те, що метелик в приміщенні з’являється до щастя. В якій саме сфері життя варто чекати радісних подій, розповість колір крилатого посланця.

  1. Переважання червоних відтінків у забарвленні крил комахи обіцяє пристрасну любов.
  2. Золотисті кольори символізують фінансові успіхи, виграш у лотерею або отримання грошового призу.
  3. Блакитні відтінки крил пророкують прихід довгоочікуваних гостей.
  4. Білі метелики попереджають про несподіваний візит родичів.
  5. Рожеві тони обіцяють щастя в особистому житті.

Якщо в будинку з’явилися метелики з траурним кольором крил, слід побоюватися сумних звісток, хвороби і навіть смерть одного з родичів. Нічні волохаті метелики несуть із собою втрату матеріальних цінностей. Це може бути втрата дорогих прикрас, машини або портмоне з грошима та кредитними картками.

Що обіцяє зимовий візит метеликів

До чого метелик залітають в будинок взимку? Можливо, її візит свідчить про прийдешні зміни, які будуть настільки значними, що вищі сили вважали за необхідне попередити про їх наближення заздалегідь.

Якщо комаха приземлилося на стіну або меблі, зміни торкнуться всіх членів сім’ї. У ситуації, коли метелик вибрала місце посадки на тілі конкретної людини, саме йому і слід очікувати повороту в долі.

В обох випадках колір комахи так само має значення. Строкаті, яскраві крила метелика обіцяють щастя. Можливо, слід готуватися до весілля або появи в сім’ї довгоочікуваного дитини. Похмурі кольори не обіцяють нічого хорошого. Швидше за все, в дім прийде біда.

Існує прикмета, що сіла на руку метелик здатна виконати будь-яке бажання. Потрібно лише прошепотіти його крилатою гості і випустити її на вулицю. Метелик донесе інформацію до небесних покровителів людини, і вони зроблять все для того, щоб мрія здійснилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code