Народні прикмети на 1 липня

Народна назва:

Федулів день, Ипат, Ярилин день, сенозарниця, маківка літа.

Звичаї

Дружини безвісти зниклих солдатів можуть дізнатися, залишилися живі їхні кохані і чоловіки або ж загинули під час військових дій. Для цього слід було знайти березу, у якої після зими залишилися незамерзшие гілочки і звити з них вінок, після чого прийти до річкової низині і подивитися через нього. Згідно з народними повір’ями, таким чином можна побачити, що сталося з коханою людиною.

У цей день можна збирати запашні трави, заварювати їх і пити замість звичайного чаю. Такий напій покликаний рятувати людей від усіляких хвороб.

Вважається, що саме в цю дату відбуваються найнеймовірніші і навіть надприродні події, наприклад, сонце уповільнює свій хід, а потойбічні сили показують свої сутності. Для того, щоб це побачити, слід заплести косу з березових гілок і подивитися через неї, стоячи на крутому березі річки. Крім того, ви можете дізнатися, де знаходяться зниклі без вести родичі і навіть отримати від них корисну інформацію про те, де в даний момент вони знаходяться.

Прикмети

 1. Якщо ввечері на небі з’явилася яскрава різнобарвна веселка, то буде стояти гарна тепла погода.
 2. Земля на берегах річок розбухла і стала вологою, значить, скоро прийде негода.
 3. На сході раніше з’являються над поверхнею води білуваті хмари почали швидко танути – день видасться ясним і зрозумілим.
 4. Музиканти, що грають на струнних інструментах, можуть з легкістю визначити, чи почнеться дощ. Для цього потрібно звернути увагу на струни – якщо вони провисають, то найближчим часом випадуть опади.
 5. Помітили, що предмети, що знаходяться десь далеко, здаються набагато більшими, ніж є насправді, значить, підвищиться вологість.
 6. На піщаних дорогах пил піднімається у вигляді невеликих завихрень – насувається сильна гроза.

У цей день іменини святкують:

Ипат, Леонтій, Еразм.

Тлумачення снів 1 липня

Сни, побачені на Федула, вважаються віщими, проте збуваються вони не відразу, а протягом двадцяти років.

 • Якщо вам примарилася осока, то найближчим часом ви піддастеся катувань з боку найближчих людей.
 • Сон, у якому ви бродили по непрохідних болотах, віщує судові розгляди.
 • Приснилося, що б’єтеся з близьким другом або подругою – вам уготовані серйозні втрати.
 • Піднімали в нічних мареннях важкі предмети, значить, наяву з кимось із членів вашої сім’ї трапиться біда.
 • Побачили уві сні труну, в якому лежите ви самі знайте, що вам вирішена довге і щасливе життя; хтось із батьків – вас буквально приголомшить несподівана звістка або якусь подію.
 • Примарилось, що робите ремонт у власному будинку – вам вдасться помиритися зі своєю сім’єю і знайти спільні інтереси.
 • Сновидіння, в якому фігурували церковні куполи, є провісником великої радості.
 • Пили козяче молоко – можете не переживати за власне здоров’я.
 • Приснилося, що чешете свої ноги або п’яти, значить, незабаром вас попросять відправитися у термінове відрядження. Можливо, ви будете змушені поїхати в інше місто, щоб відвідати своїх родичів і допомогти їм з рішенням серйозних проблем.

Талісмани

Вам слід носити з собою протягом усього дня будь-який предмет, виготовлений з міді, оскільки цей метал надає своєму власникові такі якості, як дипломатичність і чесність і оберігає від вчинення необдуманих вчинків.

Постарайтеся уникати чорного і червоного кольорів – вони можуть негативно позначитися на ваших прагненнях випередити всіх існуючих в даний момент опонентів. Якщо ви займаєтеся інтелектуальним, а не фізичною працею, то варто чергувати протягом дня жовтий і блакитний кольори, причому, не обов’язково використовувати їх тільки в предметах одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code