Народні прикмети на 1 січня

Народна назва:

Пров.

Звичаї

Ті, хто не хоче знати бідності протягом цілого року, повинні піти на цвинтар, знайти там три безіменних могили, вклонитися їм і вимовити:

  • Як твого імені, роду-племені люди не знають,
  • Так щоб і я злиднів цілий рік не знав.

У першій половині дня забороняється підмітати або мити підлогу, так як вважається, що подібними діями ви можете приректи себе на нещастя і невдачі.

Людям, що страждають хронічним алкоголізмом або занадто часто хворіють, потрібно раніше прокинутися, піти до церкви і помолитися Святому Воніфатію.

Як би це не було складно, але постарайтеся протягом всього дня не вживати в їжу солодощі, м’ясні продукти, не слухати музику або веселитися, займатися важкою фізичною роботою. Проведіть його в спогадах про минулий рік, причому, згадуйте лише найкраще.

Прикмети

  1. Відчули, що подув несильний вітер, значить, надовго встановиться малохмарна погода.
  2. Якщо угольки в печі або каміні несподівано почали розпалюватися самі собою, то незабаром вдарять морози, але при цьому буде яскраво світити сонце.
  3. Вночі підморозило, вдень трохи потепліло, але до вечора знову похолодало – тривалий час буде сонячно і ясно.
  4. Снігурі почали дзвінко співати – чекайте сніжною і похмурої тижня.
  5. Запримітили, що опівночі на небі зоряно і зовсім немає хмар, значить, буде врожайне літо.

У цей день іменини святкують:

Григорій, Ілля, Тимофій.

Тлумачення снів 1 січня

  • Примарилася якась порожня посуд – вас чекає глибоке розчарування; повна фруктів, ягід або солодощів – у найближчому майбутньому вам удасться домогтися довгоочікуваного успіху.
  • У сновидінні побачили букет з польових квітів – незабаром вам посміхнеться удача; безкрає поле – ви станете по-справжньому щасливою особистістю.

Талісмани

Якщо вам не щастить, то придбайте амулет у вигляді невеликої чаші, посудини або глечика, наповненого фруктами або квітами.

Тим, чиї іменини випали на цей день, корисно обзавестися деревцем з листочками з аметистів. Воно здатне зробити вас більш щасливим людиною, крім того залучити багатство і любов.

Хочете виготовити собі оберіг – заготовте влітку Тимофєєву траву або «тимофіївку», висушіть її і складіть в маленький мішечок, пошитий з шовку. Його потрібно постійно носити з собою, тоді він зможе уберегти вас від усіляких напастей. Чоловіки, яким не щастить в любовних відносинах, варто покласти кілька сухих гілочок у букет з польових квітів і піднести його своїй обраниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code