Народні прикмети на 11 березня

Народна назва:

Порфирій пізній, Севастян.

Звичаї

Вважається, що люди, народжені в цю дату, відрізняються своєю ощадливістю і передбачливістю, тому часто стають прекрасними господарями, які займаються корисними справами, а не затраченими час на порожні мрії і непотрібні міркування.

Неодруженим чоловікам слід обходити в цей день привабливих жінок, так як, згідно з давніми повір’ями, у них можуть вселитися потвори, спокусити їх, а потім заманити в ліс і забрати всю силу, або зовсім позбавити життя.

Прикмети

 1. Якщо дзвін здається глухіше і тихіше, ніж зазвичай, то погода буде доброю, теплою і ясною.
 2. Вночі навколо місяця з’явилися поступово збільшуються в розмірах вінці блакитно-білого кольору всередині і жовтувато-червоного зовні, значить, наступний день видасться ясним і сонячним.
 3. Птахи в’ють свої гнізда з південної сторони – прийде прохолодне похмуре літо; з тіньовою – тепле.
 4. Вранці на землю опустився густий туман – до негоди; ввечері – до потепління.
 5. Початку помсти заметіль – зовсім скоро остаточно розтане сніг, але літні місяці будуть дощовими і холодними.
 6. Подув сильний поривчастий вітер – заморозків більше не очікується.
 7. Помітили, що горобці збиваються в зграйки або голуби гучно воркують, отже, через кілька днів встановиться суха і сонячна погода.
 8. Якщо на нічному небі немає хмарою і видні лише найяскравіші зірки, то літо буде спекотним з частими грозами.

У цей день іменини святкують:

Микола, Іван, Ганна, Петро, Сергій.

Тлумачення снів 11 березня

 • Сновидіння, в якому фігурували сливи, символізує довгоочікуване примирення з близькою людиною. Якщо уві сні ви зривали плоди прямо з дерева, то найближчим часом вас чекає велика сварка.
 • Побачений Дід Мороз віщує сновидінню жорстокий обман; Снігуронька – підступ з боку близької подруги; Арлекін або скоморох – неможливість виконання задуманого.
 • Якщо у нічних мареннях ви побачили себе повністю оголеним, то в даний момент вам не вдається впоратися з виниклими труднощами. Можливо, ви боїтеся залишитися без роботи або втратити прихильність когось з рідних. Крім того подібний сон може свідчити про те, що ви відчуваєте невпевненість в собі, а також сумніваєтеся в правильності своїх дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code