Народні прикмети на 11 січня

Народна назва:

День немовлят, Віфлеємські немовлята, страшної вечір.

Звичаї

Тим, у кого є новонароджені або маленькі діти, з давніх часів прийнято ходити до церкви і молитися святим про їх здоров’я і благополуччя.

Вважається, що в цей день по землі бродить нечиста сила, тому краще не виходити на вулицю без особливих причин, а провести цей час за ворожіннями, розмовами з близькими і всілякими страшними байками. Найретельніше потрібно оберігати маленьких дітей, так як вони більше за інших схильні до впливу нечисті. Їм заборонено виходити з дому, а для того, щоб вони весь рік не хворіли, необхідно покласти в їх ліжко засушену гілочку чортополоху.

Існує традиція розводити у дворі свого будинку багаття, так як разом з полінами повинні згоріти всі нещастя, хвороби і тривоги.

Прикмети

  1. Якщо на заході сонце сіло в туман, то незабаром підніметься сильна завірюха.
  2. Побачили, що на вечірньому небі з західної сторони з’явилася ясна смуга, значить, в найближчі дні потеплішає.
  3. Почалася хуртовина – липень буде похмурим і дощовим.
  4. На ясному небі сонячний диск світить крізь каламутну серпанок, значить, очікується негода.
  5. Відчули, що подув північний вітер, при цьому безхмарно – зовсім скоро всерйоз похолодає.
  6. Якщо дим з пічної труби піднімається вертикально вгору, то настають сильні холоди; стелиться по землі – випаде дощ чи сніг.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Іван, Марко, Євдокія, Наталія, Ганна, Варвара.

Тлумачення снів 11 січня

У сновидінні вам довелося осідлати коня – в реальному житті вас чекає велика удача; осла – ви потрапите в скрутну ситуацію, тому доведеться чимало потрудитися, щоб вибратися з неї переможцем.

Талісмани

Вважається, що люди, народжені в цю дату, приречені на невдачу і протягом усього життя постійно будуть стикатися зі всілякими труднощами, тому їм необхідно носити на своєму тілі вироби з оніксу – мінералу, здатного захистити свого власника, надати йому внутрішніх сил і впевненості, захистити від заздрісників і недоброзичливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code