Народні прикмети на 12 листопада

Народна назва:

Зіновій, синіцин день, свято мисливців.

Звичаї

З давніх часів у цей день прийнято розвішувати на деревах саморобні годівниці для синиць – птахів, які, згідно з народним повір’ям ям, приносять людям щастя.

Мисливцям, присутніх 12 листопада в ліс, необхідно зацькувати хоча б одного зайця, інакше весь рік полювання буде вийшло.

Поганим знаком, що тягне за собою багато бід і нещасть, вважається заєць, перебежавший вам дорогу. Можливо, в найближчому майбутньому ви або хтось із членів вашої родини тяжко захворіє. Крім того у справах вас будуть переслідувати суцільні промахи і невдачі.

Якщо в лісі вам випадково зустрілася зграя вовків, то незабаром може розв’язків язатися війна початися епідемія або інша велика біда з масовими людськими смертями.

Існує народне повір’я, згідно з яким незаміжня дівчина, яка з’єднання їла в цей день хоч трохи зайчатини, стане красивою і обзаведеться великою кількістю залицяльників, що претендують на її руку і серце.

Рибалки, яким вдалося зловити червону рибу, можуть розраховувати на те, що протягом усього року буде чудовий улов.

Прикмети

  1. Якщо вітер багато днів дув в одному напрямку, а потім раптово змінив його на протилежне, очікуються рясні опади.
  2. По поведінці синиць можна визначити, яка очікується погода: якщо рано вранці пищати, то вдарять сильні морози; хвилюються, кружляють і клюють деревну кору – наближається негода; сідають на вікна будинків – скоро настане справжня зима.
  3. Побачили, що по небу швидко пливуть великі чорні хмари чи воно затягнуто щільними світло-сірими хмарами, значити, негода затягнеться надовго.
  4. Якщо сніг випав у вигляді дрібної крупи, то зовсім скоро чекайте перших міцних морозів.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Анастасія, Артем, Олена, Максим, Марк, Семен, Степан, Леонід, Герман.

Тлумачення снів 12 листопада

  • Сновидіння, в якому примарилася кропива, є попередженням: знайте, що ваш недоброзичливець або заздрісник неодноразово намагався вам нашкодити з допомогою будь-яких магічних дій, проте ви дуже добре захищені від будь-яких негативних впливів.
  • Якщо в сні на вашу думку був надітий вінок з кропиви, то наяву ви володієте достатніми силами, щоб впоратися з будь-якими труднощами і труднощами, крім того вам вдасться перемогти навіть у самому доладного конфлікті.

Талісмани

Якщо ви схильні магічним діям з боку ваших ворогів, то неодмінно придбайте собі браслет з червоного каменя, який при постійному носінні стане для вас чудовим оберегом.

Люди, народжені в цю дату, від природи володіють відособленим і чистими помислами і потребують потужної захисту, тому їм слід носити амулет з хризоліту – мінералу, що відлякує злих духів і темні сили. Він здатний допомогти своєму власникові налагодити взаємини з оточуючими, позбавити від заздрості і зняти нервову напругу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code