Народні прикмети на 13 січня

Народна назва:

Меланія, Маланині збори, Меланки, авсень, таусень, ворожіння, Васильєва каша, василівська коляда, Василів вечір, жирна кутя, щедруха, щедрий вечір.

Звичаї

Здавна в цей день прийнято щедро пригощати домочадців і гостей м’ясними і будь-якими жирними стравами. Вважається, що чим більше буде страв (особливо зі свинини), тим багатша і дружелюбніше господарі будинку проживуть весь рік.

Постарайтеся в цю дату не вимовляти слово «тринадцять» і не перераховувати дрібниця – згідно з народними повір’ями такими діями ви можете накликати на себе велику біду і в результаті пролити чимало сліз. Крім того, не слід починати нових справ або планувати на майбутнє щось важливе.

Ті, у кого є садові ділянки з фруктовими деревами, повинні підійти опівночі до яблунь і струсити з них сніг, тоді вдасться зібрати багатий урожай яблук.

Прикмети

  1. Вночі подув південний вітер, значить, видасться жарке і благополучне літо; західний – буде велика кількість риби і молока; східний – вродить багато фруктів.
  2. На небі з’явилася каламутна і бліда місяць – скоро почнеться снігопад.
  3. Якщо весь день дув вітер нестійкий, але до ночі він припинився, хоча погода погіршилася, значить, негода триватиме недовго.
  4. Тепла і ясна погода віщує та похмурі дощові літні місяці.

У цей день іменини святкують:

Меланія, Петро, Михайло.

Тлумачення снів 13 січня

Пригрезившиеся яблука обіцяє сновидінню нові захоплюючі пригоди. Якщо вони були стиглими і рум’яними, то майбутні події пройдуть вдало і принесуть вам масу приємних вражень; гнилими або червивими – вас очікують серйозні проблеми. Можливо, їх створять ваші колеги по роботі, так що намагайтеся зайвий раз не вступати з ними в суперечки. Сон, у якому ви купували ці фрукти, передрікає фінансове благополуччя; пробували – невиправдані надії; розрізали – великі втрати.

Талісмани

Часто люди, народжені 13 січня, наділені даром передбачення і здатні передбачати майбутнє. В цьому їм можуть допомогти амулети, виготовлені з лазуриту або хризоліту – каменів, придатних лише тим, чиї помисли чисті і щирі. Якщо ж необхідно наповнити серце добротою, а голову світлими думками, то дані мінерали ідеально підходять для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code