Народні прикмети на 15 травня

Народна назва:

Борисів день, солов’їне свято, свистопляски, бариш-день.

Звичаї

Барышником ця дата називається тому, що по ній визначають, наскільки прибутковим буде рік. Якщо ви несподівано отримали прибуток або що-то вдало продали, то до кінця грудня можете бути впевнені у своїй фінансовій стабільності.

Вважається, що людина, який почув на Бориса солов’їні співи, увесь рік буде щасливим і успішним.

Тим, хто збирається заводити дрібну домашню живність, наприклад, курчат або поросят, слід купувати її саме 15 травня.

В цю дату можна звернутися до свого начальства з проханнями, так як вам навряд чи відмовлять у них.

Постарайтеся поговорити з тим, хто з-за виниклих розбіжностей став для вас чужою людиною. Ця розмова має закінчитися вдало і знову примирити вас.

Прикмети

 1. Соловей, співоча протягом всієї ночі, передвіщає хорошу погоду, проте, якщо ви почули, що він замовк, то чекайте грози. Взагалі, прийнято вважати, що його спів є ознакою початку літа і проводами весни.
 2. Запримітили, що в цей день на сході або заході сонця ясно, значить і все літо буде сонячним і теплим.
 3. Побачили, що зацвіла черемха – скоро похолодає, причому погана погода протримається ще два тижні.
 4. Почули перше солов’їні співи – літо порадує багатим урожаєм. Якщо соловей заспівав раніше, ніж почала кувати зозуля, то у вас з’явиться прекрасна можливість щасливо провести літні місяці.
 5. Помітили, що дме із заходу вітер гне верхівки дерев, крім того ближче до вечора стало похмуро, значить, на ранок наступного дня буде ясно.
 6. Опівдні на небі з’явилися хмари, але ввечері вони зникли або лунає солов’їні співи при густому тумані – очікується ясний день.
 7. Якщо кішки на вулиці міцно сплять, то найближчим часом потеплішає.

У цей день іменини святкують:

Герасим, Юхим, Гнат, Макар, Марк, Тамара.

Тлумачення снів 15 травня

 • Символічним вважається сон, у якому ви побачили корону. В майбутньому на вас наділять великою владою, тому постарайтеся заздалегідь підготуватися до такої відповідальної обов’язки.
 • Приснився жезл – можливо, вам вдасться отримати керівну посаду.
 • У сновидінні примарилася рівна гладь озера з розпустилися квітами лотоса, значить, наяву ваше подальше життя обіцяє бути щасливою.
 • Якщо уві сні ви заплуталися в риболовної мережі, то в реальності хтось почне чинити на вас поганий вплив; закидали її – вас можуть вплутати в якусь авантюру; ненавмисно порвали – своїми необдуманими діями ви ризикуєте зіпсувати собі репутацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code