Народні прикмети на 16 березня

Народна назва:

Конон, Василіск.

Звичаї

Вважається, що якщо ви в цей день обійдете свій дачну ділянку або город хрест-навхрест, то сонячні промені набагато раніше розтоплять сніг, а урожай буде багатим, до того ж його не зможуть знищити гризуни.

Тим, хто хоче убезпечити себе і свій будинок від нечисті, необхідно осінити хрестом вхідні двері, вікна, піч або камін.

В цю дату забороняється давати в борг гроші і хліб – тим самим ви можете приректи себе на великі і тривалі фінансові труднощі. Крім того не варто викидати сміття після заходу сонця, щоб разом з ним ненароком не винести сімейне щастя.

Жінкам до сходу слід умитися водою, у якій лежало куряче яйце і який-небудь срібний предмет, тоді вона на весь рік залишиться молодий і збереже свою привабливість.

Прикмети

  1. Горобині зграї ховаються в укриття і чистять пір’ячко або синиці і снігурі дзвінко й задерикувато щебечуть – скоро встановиться гарна погода.
  2. Якщо протягом 2-3 діб атмосферний тиск не змінюється або повільно знижується, то можна сміливо вирушати на риболовлю, так як зараз риба клює особливо добре.
  3. В безвітряну погоду на небі з’явилися довгі хмари у вигляді смуг, значить, підніметься сильний вітер.
  4. Опівдні почули каркання ворон з південної сторони – до потепління; з півночі – до суттєвого похолодання.

У цей день іменини святкують:

Севастян, Михайло, Марфа.

Тлумачення снів 16 березня

  • Дивний сон за участю небесної рисі, чия шерсть прикрашена зірками, служить провісником кардинальних змін у житті сновидца.
  • Приснилося, що запалюєте факел – незабаром вам пощастить отримати довгоочікуване і приємна звістка. Можливо, вам повідомлять, що в родині когось з ваших близьких очікується поповнення. Якщо ж у сні він раптово згасло, то хтось з ваших родичів може раптово померти.
  • Розпалювали в нічних мареннях пожежа – наяву вам вдасться зробити гідний вчинок, який буде розцінений оточуючими, як невеликий подвиг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code