Народні прикмети на 17 березня

Народна назва:

Герасим-грачевник, потвори.

Звичаї

Ті, кому пощастило першим побачити на Герасима грача, згідно з народними прикметами все життя буде супроводжувати удача і фінансове благополуччя.

В цей день незаміжні дівчата можуть провести наступний обряд: необхідно вибігти на вулицю і подивитися, хто зустрінеться першим. Якщо це жінка, то, швидше за все, протягом року ви зможете вдало вийти заміж.

Існує повір’я, що людина, надів на цю дату нове взуття, ніколи не буде страждати від болю в шиї, до того ж у нього швидко пройдуть наявні захворювання.

Не варто призначати будь-які операції і відвідувати стоматолога, так як лікування пройде невдало, а рани будуть довго гоїтися. Крім того постарайтеся не робити які-небудь серйозні покупки – згодом ваше дороге придбання виявиться марним.

Прикмети

  1. Якщо в безхмарну ніч на небі не видно зоряне скупчення Плеяди, то очікується тепла погода.
  2. Запримітили, що граки повернулися з теплих країв, значить, не пізніше, ніж через три тижні повністю розтане сніг і настане справжня весна.
  3. На вулиці сонячно і ясно – влітку в лісі можна чекати багатого врожаю ягід.
  4. Якщо перелітні птахи раптово зриваються з насиджених місць, то незабаром почнеться повінь, крім того встановиться вітряна і дощова погода.

У цей день іменини святкують:

Юлія, Василь, В’ячеслав, Георгій, Герасим, Григорій, Данило, Павло, Уляна, Юрій, Яків, Олександр.

Тлумачення снів 17 березня

  • Приснилася кікімора – ви настільки заплутаєтеся у справах, що допустіть непоправні помилки. Якщо уві сні вона вас душить, то наяву виникли обставини не дадуть вам діяти так, як того вимагає ситуація.
  • У сновидінні пили горілку – ви зіткнетеся з великим розчаруванням. Можливо, найближчим часом вам судилося тяжко захворіти; червоне вино – вас чекає велика сварка з кимось із близьких; біле – конфлікт з колегами по роботі.
  • Побачені в нічних мареннях букви алфавіту або ієрогліфи віщують отримання приємних новин.

Талісмани

Тим, хто хоче захистити себе від неправильних дій і прикрих помилок, слід придбати амулет з аметисту. Цей камінь здатний наділити свого володаря невинністю думок, відігнати погані передчуття, зберегти ясність розуму і вберегти від таких пороків, як алкоголізм і наркоманія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code