Народні прикмети на 2 липня

Народна назва:

Йов Праведний, Зосима-пасіка.

Звичаї

По поведінці бджіл пасічники можуть зрозуміти, яка належить погода: якщо вони всім роєм поспішають повернутися у вулик, то скоро почнеться дощ; сидять на його стінках і голосно дзижчать – буде сильна спека.

Заміжні і одружені люди могли в цей день дізнатися, чи люблять їх власні дружини. Для того, щоб зробити подібний ритуал, необхідно взяти волоський горіх і розколоти його навпіл. Потім вийняти перегородки і замість них вставити обручку, після чого з’єднати шкарлупки, перев’язати їх ниткою хрест-навхрест таким чином, щоб воно не випало, і прочитати спеціальний змова. Підкиньте горіх в повітря і подивіться, куди він впаде: якщо перед вами, то можете не сумніватися у вірності і щирості кохання свого судженого; ззаду – він не відчуває до вас ніяких почуттів; збоку – найімовірніше вашим дорогах судилося розійтися.

Вважається, що люди, яких на Зосиму вжалила бджола (особливо шановане з давніх часів комаха), є великими грішниками.

Прикмети

  1. Побачили, що по небу пливуть рідкісні хмари, значить, буде сонячно і тепло.
  2. Вьюнки закрили свої квітки – почнеться дощ; на дорогах почала підніматися пил – злива.
  3. Якщо в цей день варто тиха безвітряна погода, але з дерев відламуються і падають на землю сухі гілки, значить, чекайте негоди.
  4. Помітили, що на ставку білі латаття раптово стали закриватися – насувається гроза.
  5. На заході сонце сідає в суцільний шар перистих хмар – через 1-2 години піде затяжний дощ.
  6. Бджоли ведуть себе дуже агресивно і жалять – через спеку почнеться сильна посуха; літають як сонні мухи – незабаром похолодає і настане погода.

У цей день іменини святкують:

Варлам, Зенон, Зосим, Іван, Іов, Юда, Марія, Троянда, Тимофій.

Тлумачення снів 2 липня

  • Сновидіння, в якому ви побачили іриси, є свідченням того, що незабаром ви зможете позбутися від своїх головних недоліків і наберетеся сил, щоб рухатися далі. Це рослина – символ прийдешніх приголомшливих перемог, до того ж, після такого сну ви повинні усвідомити, що ваше майбутнє залежить тільки від вас і вашого прагнення стати успішним і щасливим людиною.
  • Примарилася Біблія – знайте, що вашим планам не судилося збутися. Уві сні її читали, значить, наяву вам належить почати спочатку те, на що ви витратили багато часу і сил; спалювали – не намагайтеся зараз виправити зроблені помилки, так як це призведе лише до великих скандалів і новим раскаяниям. Дивні нічні мрії, в яких ви виривали з Біблії сторінки і їли їх, готує вас до того, що чекають серйозні випробування, але вони повинні зробити вас мудрішими.
  • Побачили уві сні ялинкові іграшки – щось дуже сильно вас турбує; гірлянди – не варто сподіватися на те, що ваше бажання збудеться.

Талісмани

Обзаведіться яким-небудь талісманом з чорно-білого агата, своїм візерунком нагадує чітко окреслений очей. Вважається, що це «око» покликане безперервно спостерігати за вами, оберігати від усіляких неприємностей і допомагати у прийнятті важливих рішень, до того ж наділене містичними властивостями. Згідно з легендою, такий камінь можна знайти лише в певний день і годину в конкретній частині Тибету та Індії і навіть стати свідком того, як чарівні гусениці приносять його з собою. Як тільки ви візьмете його в свої руки, то всі ваші хвороби тут же відступлять і з вас вийде вся грязь».

Деяким жінкам буде корисно придбати кулон з білого золота у формі латаття. Він має наділяти свою володарку енергією і приносити щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code