Народні прикмети на 21 березня

Народна назва:

Апостол Єрма, вербоносиця.

Звичаї

Якщо в цю дату відламати невелику гілочку верби, принести її додому і поставити у воду, то у вашій родині довго буде панувати щастя, любов і взаєморозуміння. Незаміжні дівчата можуть поворожити на цьому дереві: зірвати три вербового сережки і з’їсти їх. Якщо вони всі опиняться солодкими, то восени ви вийдете заміж; гіркими – ще рік проходите в дівках.

Постарайтеся в цей день не починати серйозних справ, крім того не слід будувати грандіозні плани, так як їм не судилося втілитися в життя.

Хочете дізнатися про своє майбутнє, тоді вийдіть ввечері на перехрестя і скажіть: «Раз, два, три», а потім подивіться, машина якого кольору першої проїде повз вас. Якщо червоного, то вам пощастить зустріти свою справжню любов; чорного – вас чекають великі неприємності; зеленого – ви істотно поліпшити своє фінансове положення; синього – ваші давні мрії збудуться; сірого – будьте готові до кардинальних змін; жовтого – до великого успіху.

Прикмети

  1. На землю опустився густий туман, значить, незабаром вдарять морози, а на поверхні заметів з’явиться міцна кірка льоду.
  2. Якщо ближче до ночі посилився вітер або високо в небі швидко пливуть хмари, то чекайте потепління.
  3. Помітили, що пташині гнізда свити з сонячної сторони – буде холодне і похмуре літо.
  4. Прилетіли жайворонки – до раннього приходу теплої весни.

У цей день іменини святкують:

Володимир, Іван.

Тлумачення снів 21 березня

  • Приснилася арфа – найближчим часом хтось запросить вас у гості. Якщо примарилось, що ви на неї граєте, то будьте готові до будь-яких несподіванок.
  • Сновидіння, в якому чоловік розбив чашку, свідчить про те, що наяву він втратив свою колишню привабливість в очах коханої жінки. Представниці слабкої статі подібний сон також обіцяє напруженість в романтичних стосунках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code