Народні прикмети на 23 березня

Народна назва:

Василина, Віктор, Галина.

Звичаї

Власники приватних будинків повинні в цей день звертатися з молитвами до святої Василині, просячи у неї захисту свого житла від талих вод і потопів. Вважається, що затоплює лише ті будинки, господарі яких протягом всього року багато грішили.

Прикмети

  1. Якщо в лісі сніг на мурашниках почав танути з північної сторони, то можна чекати теплої і тривалого літа; з південного – короткого і прохолодного.
  2. Сильна гроза – до багатого врожаю влітку.
  3. Помітили, що рано вранці горобці сидять невеликими зграйками в кущах, насупившись, і при цьому голосно цвірінькають, значить, наближається негода.
  4. Якщо у здорової людини несподівано заклало ніс, то на кілька днів встановиться сира погода.
  5. Ворони на вулиці не каркають, а ховають дзьоби під крило – до сильних заморозків.

У цей день іменини святкують:

Галина, Анастасія, Василина, Віктор, Георгій, Денис, Леонід, Марк, Михайло, Ніка, Павло, Іван, Федір, Дмитро.

Тлумачення снів 23 березня

  • Приснилися якісь японські боги – вас чекає велике щастя; музика вам вдасться знайти мудрість; танці – у вас з’явиться шанс весело провести час в хорошій компанії.
  • Пригрезившаяся кішка символізує майбутні клопоти; лев – безліч щасливих моментів; тигр – удачу, супутню у всіх починаннях.
  • Сновидіння, в якому на вас був надітий просторий балахон, вважається тривожним знаком: ви ризикуєте потрапити в дуже складну ситуацію, причому, вихід з неї буде знайти досить важко.
  • Побачили себе в савані – будьте обережні, знайомлячись з людьми на вулиці. Можливо, в найближчому майбутньому ви отримаєте серйозну травму.

Талісмани

Якщо ви будете носити на собі прикраси з яшми з червоними вкрапленнями, то вам вдасться не лише поліпшити пам’ять, але і захистити себе від злості і ненависті. Цей мінерал здатний привнести у ваше життя удачу і облагородити її, до того ж очистити душу. Тала вода, випита з чаші, виготовленої з цього каменю, дарує людині міцне здоров’я і навіть може наділити його даром читати думки інших людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code