Народні прикмети на 26 березня

Народна назва:

Никифор, Никифорів день.

Звичаї

Вважається, що людина, народжена в цю дату, часто відрізняється міцним здоров’ям і фізичною силою.

Існує повір’я, згідно з яким на Никифора ведмеді прокидаються і обходять свої «володіння» в пошуках їжі, тому без особливої потреби краще не ходити в лісову гущавину.

Вода в цей день наділяється цілющими властивостями, тому тим, хто не хоче хворіти протягом усього року або позбавитися від будь-якої недуги, необхідно пити якомога більше. Жінкам слід вмиватися нею, щоб надовго зберегти молодість і красу, а також вимити підлогу у власному будинку, щоб усі члени сім’ї були здорові і щасливі.

Постарайтеся бути гранично обережним, щоб випадково не порізатися, крім того варто з любов’ю ставитися до всіх рослинам і деревам, в іншому випадку ви ризикуєте накликати на себе нещастя.

Прикмети

  1. Помітили, що ближче до вечора галки почали збиратися в зграї і голосно кричати, значить, встановиться ясна погода.
  2. Тетерів в лісі сидить, нахохлившись, на березі – до негоди; ховається в заметах – до багаторазовим морозів.
  3. Побачили, що миші-полівки йдуть із заплави річки – очікується сильне повінь, коли рівень води підніметься вище звичайного.
  4. Якщо на землю опустився густий туман, а з беріз тече багато березового соку, то прийде прохолодне і дощове літо.
  5. Почалася гроза з першими гуркотами грому, і подув холодний північний вітер – навесні не слід чекати гарної теплої погоди, крім того вона настане досить пізно.

У цей день іменини святкують:

Христина, Олександр, Григорій, Микола, Михайло.

Тлумачення снів 26 березня

Сновидіння, в якому ви побачили вилку, свідчить про те, що в даний момент хтось всерйоз зайняті підготовкою до пастки для вас. Ви ризикуєте не тільки втратити всі свої заощадження, але і глибоко розчаруватися в тих, кому завжди довіряли. Закоханим людям подібний сон обіцяє переживання через розставання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code