Народні прикмети на 28 березня

Народна назва:

Никандр, лісове ухожжя.

Звичаї

Існує давнє повір’я, що людина, що народилася в цю дату, наділяється гострим звіриним слухом і запальним характером, крім того не схильний довіряти людям, однак, цінує красу природи, тому з нього може вийти прекрасний лісник, єгер або в крайньому випадку працівник зоопарку.

Вважається, що тим, у кого 28 березня засвербіла голова, найближчим часом слід бути готовими до цілої низки усіляких дрібних неприємностей.

Приєднайте на одяг шпильку і постарайтеся до заходу сонця її не знімати, але пам’ятайте, що ніхто не повинен її бачити. Тим самим ви захистите себе від пристріту на цілу добу.

Прикмети

  1. Якщо з’явилися чайки, то зовсім скоро на річках почнеться льодохід; шпаки – через кілька днів весна вступить у свої права; журавлі або жайворонки – до потепління; зяблики – до похолодання.
  2. Расчирикались горобці – скоро небо проясниться та, можливо, вигляне сонце.
  3. Мало талої води, крім того вона неспішно тече, значить, очікується неврожайний рік з поганою погодою і частими дощами.
  4. У похмуру погоду на заході з-за хмар з’явилося сонце – чекай негоди.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Денис, Михайло, Олексій, Тимофій.

Тлумачення снів 28 березня

  • Людина, якій в цей день пригрезился ангел, проживе до глибокої старості, але частина життя проведе в самоті, так як друзі і близькі родичі скончаются раніше за нього.
  • Уві сні спостерігали за тим, як свиня їсть – остерігайтеся злодіїв і брехунів.
  • У сновидінні самі народжували або присутні під час чиїх-то пологів – на вашу долю випаде чимало страждань і переживань.
  • Сон, у якому ви тримали в своїх руках віжки, передвіщає успіх. Можливо, вас підвищать по службі, і ви станете керівником невеликого колективу.
  • Приснилося, що вирішуєте математичні завдання – вас замучать часті головні болі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code