Народні прикмети на 3 березня

Народна назва:

Агап, Агапіт, Кузьма, Ярило – з птахом вівсянкою, вівсянка, покинь сани.

Звичаї

Існує давня традиція випікати в цей день овсяники – спеціальні пиріжки з вівсяної муки. Вважається, що тим самим ви можете наблизити прихід весни. Крім того можна спекти вівсяне печиво і розкласти його у дворі, щоб залучити птахів, а разом з ними і довгоочікуване тепло.

Прикмети

  1. Помітили, що дерева в лісі почорніли – скоро почнеться відлига; затріщали – надовго похолодає.
  2. На нічному небі з’явилися блискучі і мерехтливі зірки, значить, чекайте міцних тріскучих морозів. Якщо їх дуже мало, то буде хуртовина чи завірюха.
  3. Місяць світить блідим сяйвом – до рясного снігопаду; яскравим – до сильних холодів. Побачили, що навколо неї з’явився туманний круг – наближається заметіль.
  4. Хмари за формою нагадують хвилі, значить, день буде теплим і ясним; пливуть високо в небі – очікується погіршення погоди.
  5. На землю опустився густий туман – літо буде непогожим і похмурим.
  6. З’явилися перші метелики-кропив’янки – скоро остаточно розтане сніг і більше вже точно не випаде.
  7. Якщо з дахів звисають довгі бурульки, то не думайте, що зима вже відступила і прийшла весна. Ще вдарять сильні морози, і скоро зійде лід з річок.
  8. На нічному небі майже не видно місяць, значить, вранці почнеться снігопад.

У цей день іменини святкують:

Лев, Василь, Віктор, Павло, Ганна, Володимир.

Тлумачення снів 3 березня

  • Побачений салют є передвісником благополуччя і багатства. Якщо в сновидінні ви чули його залпи, то незабаром хтось з вашого найближчого оточення вас жорстоко обдурить. Для ділових людей подібний сон є попередженням: будьте гранично обережні в спілкуванні з малознайомими особами і постарайтеся не довіряти неперевіреним партнерам.
  • Нічні мрії, в яких спалахи салюту освітили все довкола, обіцяють ясність у відносинах з близькими, крім того вам пощастить втілити свою заповітну мрію в життя.

Талісмани

Люди, народжені в цю дату, часто володіють чудовими вокальними даними і повинні берегти свій голос. Для того, щоб їх талант не пропав, їм необхідно обзавестися оберегом з сердоліку – мінералу, покровительствують творчим особистостям. Прикраси з цього каменю здатні пробуджувати у свого володаря ніжні почуття і оберігати їх від стороннього впливу, захищати від пристріту і магічних впливів, допомагають у самореалізації, загострюють інтуїцію, дарують красномовність і відвагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code