Народні прикмети на 30 травня

Народна назва:

Євдокія-свистунья, свистуха, Адріан, Ондрон.

Звичаї

Вважається, що саме до цього дня в лісах і полях починають з’являтися змії, тому вирушаючи туди, будьте обережні і уважно дивіться під ноги.

Згідно з прикметами на Ондрона можна викликати опади, звернувшись до цього святого, але зробити це може лише той, кому цю дату виповнилося 33 роки. Для цього необхідно вийти в поле і поклонитися на всі чотири сторони, після чого увіткнути в землю обтесану осикову гілку.

На ставках до цього дня розпускаються латаття, які з давніх часів можна було зривати, але заборонялося зрізати ножем або чим-небудь гострим, так як за переказами із-за їх стебел потече кров, про що дізнаються русалки і утягнуть людини на дно, або будуть приходити йому в нічних мареннях.

Прикмети

  1. На Євдокію пішов дощ, і на небі виглянула зростаюча місяць, значить, чекайте мокрих літніх місяців; подув вітер з північного напрямку – холодів і частих злив.
  2. Якщо ви помітили, що на якихось предметах або спорудах, що мають загострене закінчення, наприклад, на шпилях будівель, корабельних щоглах і т. д., з’явилося практично невловиме оком блакитнувате світіння, то незабаром почнеться сильна гроза.
  3. Яка погода у цей день, таким і буде все літо.
  4. Побачили, що зацвіли яблуні, горобина і бузок – можете сміливо вирушати на риболовлю, так як вам забезпечений відмінний клювання і великий улов риби.
  5. Відчули, що на вулиці похолодало – влітку часто буде йти град, тому тим, хто побоюється за свої посіви, слід бути обачнішими.

У цей день іменини святкують:

Євдокія, Андріан, Афанасій, Єфросинія, Никифор, Пальміра, Степан, Феофан.

Тлумачення снів 30 травня

  • У своєму сновидінні вам примарилася свиня, то найближчим часом вас обрадує несподівана прибуток. Якщо при цьому ви її різали, то вам варто гарненько подумати, чи варто укладати сумнівну і вкрай складну операцію.
  • Приснилося, що купуєте поросятко на ринку – знайте, що ваші плани незабаром втіляться в життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code