Народні прикмети на 7 січня

Народна назва:

Різдво Христове.

Звичаї

Вважається, що якщо вранці до вас прийшли два гостя-чоловіки, то на протязі всього року у вашому домі не буде смертей, розлук і великих сварок. Прийшла жінка, навпаки, віщує суцільні неприємності і хвороби.

Той, хто пішов у церкву і по дорозі спіткнувся, рівно через 12 років важко захворіє. Щоб цього не сталося, необхідно негайно вимовити:

  • Не до диявола, а до Бога йду,
  • Він мене врятує.

Будьте акуратні в цей день, так як дуже погана прикмета, якщо ви ненароком щось розлили або розбили. Тим самим ви можете приректи всіх членів своєї сім’ї на нещастя до наступного року.

Існує народне повір’я, що шлюб, укладений 7 січня, буде міцним і щасливим.

Хочете, щоб ваше заповітне бажання збулося – підніміть голову до неба, помоліться, дивлячись на зірки і загадайте те, чого вже давно хочете.

В цю дату забороняється ходити на рибалку і в ліс, так як можна потривожити русалок, лісовиків і водяного, які відзначають свято. Також існує заборона на те, щоб лаятися, займатися важкою фізичною працею, переїжджати на нове місце і думати про щось погане.

Прикмети

  • Вдарив мороз, значить, на Хрещення теж буде дуже холодно, можливо, навіть почнеться сильна хуртовина.
  • Домашня кішка дере стіни – до погіршення погоди; згорнулася клубком і постійно спить – до холодів.
  • Якщо Різдво випало на п’ятницю, то зима буде довгою, а літо – коротким.
  • Почалася відлига – чекайте раннього настання весни.
  • Вночі на небі з’явилася зійди – очікуються міцні морози.

У цей день іменини святкують:

Анфіса, Марія, Олександр, Василь, Григорій, Дмитро, Давид, Костянтин, Микола, Михайло, Леонід.

Тлумачення снів 7 січня

  • У сновидінні ви побачили красиву різнобарвну мандалу або самостійно її виготовляли, значить, незабаром у вашому житті почнеться щасливий період. Якщо ж у нічних мареннях вона розпалася, то вас надовго залишить удача, все буде буквально валитися з рук, крім того ви можете важко захворіти.
  • Побачений коло обіцяє сновидінню нові приємні знайомства; квадрат – прибуток і владу; пряма лінія – великі фінансові втрати; трикутник – довгоочікуване примирення після сварки.

Талісмани

Людям, яким пощастило народитися на Різдво, все життя буде супроводжувати удача. Для того, щоб вони були щасливими, їм слід носити прикраси з яшми – каменю, здатного захистити від усіляких негараздів, пристріту і псування, до того ж позбавити від негативної енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code