Народні прикмети на 8 березня

Народна назва:

Полікарп, кислі дівки.

Звичаї

З давніх часів вважають, що сорока, стрибає з даху будинку, передвіщає швидку смерть когось із його мешканців, а голосно стрекочущая – довгоочікувана звістка або приїзд гостей.

Існує повір’я, що жінка, якій в цей день таємно подарував квіти шанувальник, через деякий час закохається без оглядки, причому, її почуття виявляться взаємними.

Незаміжнім дівчатам не варто відзначати цю дату в жіночій компанії, в іншому випадку їй довго не вдасться знайти свого судженого і вийти заміж.

Помітили, що павук плете у вашому будинку павутину – не знімайте її і тоді у вашій родині буде панувати щастя і спокій.

Прикмети

 1. Якщо іскри в місцях дотику струмоприймачів у громадського транспорту з проводами блакитного кольору, то буде стояти суха погода.
 2. Вода з каструль швидко перекипает через край, значить, скоро почнеться рясний снігопад.
 3. На землю опустився густий туман – до ненастному льоту.
 4. Киньте в замет гілочку і подивіться, провалиться вона: якщо так, то через місяць сніг повністю зійде.
 5. Хмари швидко пливуть високо в небі – встановиться хороша погода.
 6. Помітили, що сороки полетіли в ліс, а горобці почали вити гнізда, значить, наближається потепління і холоду остаточно відступлять.
 7. Дятли безперервно стукають по деревній корі – весна настане ще нескоро.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Дем’ян, Іван, Сергій, Олексій, Михайло, Микола.

Тлумачення снів 8 березня

 • Приснилося, що купуєте щось у газетному кіоску – вам доведеться отримати новини, що стосуються вашої роботи. Побачили себе в ролі продавця – ваші плани втіляться в життя, але не так швидко, як того б хотілося.
 • Сон, у якому фігурував пам’ятник, говорить про те, що в дійсності ви закриті для всього нового.
 • У сновидінні подорожували в інших світах – чекайте змін в кращу сторону; плавали під водою – можливо, зовсім скоро ви захворієте.
 • Спостерігали у сні за грою тенісистів – ви залишитеся осторонь від вкрай важливої справи, про що згодом сильно пошкодуєте.

Талісмани

Невеликий кишеньковий брелок з дзеркальцем може стати для свого володаря чудовим оберегом, що захищає від злих духів і уберегающим від всіляких магічних впливів. Крім того він покликаний зберігати міцне здоров’я і позбавляти від поганих думок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code