Народні прикмети на 8 липня

Народна назва:

Петро, день Февронії, Февронія-русальница.

Звичаї

У давні часи В цю дату відзначали свято усіх закоханих, тому любовні ворожіння вважались особливо точними, а привороти – дуже дієвими.

Існує прикмета, згідно з якою торговці, які відпрацювали весь день зі своїми дружинами, на цілий рік знайдуть сімейне щастя і благополуччя.

Прикмети

  1. Якщо під час дощу подув холодний північний вітер, то зовсім скоро він закінчиться, і прийде ясна тепла погода.
  2. На вулиці стоїть посуха – грибів можна не чекати до самої осені.
  3. Кілька днів поспіль дме вітер з східної сторони, значить, дощитиме і похмуро.
  4. Якщо над водною гладдю розкинулася яскрава веселка, то очікується дощ.
  5. Відчули, що теплий вітерець змінився на холодний, а потім пішов дощ – скоро почнеться град.
  6. Якщо на небі з’явилися перисті хмари пливуть вони зліва від людини, що стоїть обличчям за напрямком вітру, то хороша погода протримається ще кілька днів.

У цей день іменини святкують:

Віргінія, Давид, Дементій, Денис, Єфросинія, Ізабелла, Костянтин, Петро, Прокопій, Семен, Февронія, Федір-Федора.

Тлумачення снів 8 липня

  • Сновидіння, в якому ви побачили мозоль, свідчить про те, що в реальності у вас є питання, що вимагає рішення. Якщо вам вдалося від неї позбутися, то все вирішиться найкращим чином.
  • Якщо приснилося, що мозоль знаходиться на великому пальці ноги, то ваші любовні стосунки приречені на постійні страждання; на вказівному – ви гостро відчуєте неможливість самореалізації у творчості; на середньому – ви будете занадто агресивно вести себе з оточуючими, ніж викличете їх невдоволення; на безіменному – у вас виникнуть труднощі на шляху до досягнення поставленої мети; на мізинці – вас охопить дикий страх бути приниженим на очах близьких людей; на п’яті – хтось або щось вас сильно розгніватиме; на підошві стопи – незабаром виникнуть несподівані проблеми, до яких ви абсолютно не були готові.

Талісмани

Ви можете самостійно виготовити собі талісман, який буде не тільки благотворно впливати на весь організм, але і викличе у свого володаря бажання сісти на дієту і зайнятися оздоровчими процедурами. Для цього необхідно взяти маленьку подушечку з натуральної тканини і набити її квітками ромашки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code