Народні прикмети на 9 січня

Народна назва:

Степанів день, Степанові праці, Степан.

Звичаї

Існує народне повір’я, згідно з яким людина, що народилася в цю дату, у дорослому віці повинен стати прекрасним господарем і сім’янином.

Незаміжнім дівчатам у цей день можна поворожити на насінні. Для цього потрібно взяти жменю насіння, покласти її на стіл, а потім перерахувати. Якщо вийшло парна кількість, то протягом року вам пощастить вийти заміж.

Тим, хто хоче завжди мати чисту і красиву шкіру, перед тим, як встати ногами на підлогу після пробудження, необхідно сказати:

 • Тризна у Христа,
 • А на моєму чолі краса.
 • В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
 • Амінь.

Прикмети

 1. Якщо на гілках дерев з’явилося багато інею або вдень стоїть ясна і морозна погода, значить, буде врожайний рік.
 2. Помітили, що над рівнинами почав стелиться густий туман, схожий на дим – чекайте потепління.
 3. Вночі на небо виплив великий червоний місяць – на наступний день температура повітря підвищиться і піде сніг.
 4. Почався снігопад, значить, влітку в лісі вродить багато ягід і грибів.
 5. Побачили, що ворони гніздяться на снігу – скоро потеплішає; сидять зграями на верхівках дерев – холоди протримаються ще довго.

У цей день іменини святкують:

Федір, Лука, Степан, Тихон, Антоніна.

Тлумачення снів 9 січня

 • Якщо в сні вам примарилася Малахитница – прекрасна дівчина в шовковому хвилясті сукні малахітового кольору, то найближчим часом у вас закінчиться смуга невезіння, крім того ви зумієте знайти гармонію зі своїм внутрішнім емоційним станом.
 • Приснився гвоздика вважається передвісником початку вдалого періоду у житті. Якщо ж побачені уві сні квіти були зів’ялим, то незабаром у вас з’явиться маса труднощів.

Талісмани

Хочете залучити до себе удачу, стати щасливим і більш привабливою в очах оточуючих – придбайте собі брелок, виготовлений з малахіту.

Тим, хто народився 9 січня, слід обзавестися невеликим амулетом у вигляді гвоздики червоного або білого кольору. Цей талісман допоможе вам зрозуміти, хто є вашим щирим і відданим другом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code