Народні прикмети про брови

За формою брів, з того, є чи над ними чи під ними зморшки, як близько вони сходяться між собою та іншими прикметами про брови можна багато чого розповісти про долю людини, про те, що чекає її в найближчому майбутньому.

Прикмети про праву брову

Як і вся права половина тіла, права брова і прикмети, з нею пов’язані, мають позитивну трактування. Вважається, що за правим плечем людини слід його Ангел, і все, що виходить з цієї сторони, може вважатися позитивною ознакою.

Прищик

Так, прищ на правій брові прикмета називає радісним ознакою. Якщо у вас в житті спостерігається непростий період, то можна бути впевненим в тому, що всі неприємності розвіються як дим. Якщо ви затіяли важливу справу, все пройде гладко і без перешкод.

Також чекайте несподіваною приємної зустрічі. Якщо брову буквально обсипало дрібними прищиками, то збереться ціла приємна компанія, в якій ви добре проведете час. звичайно, якщо настрій не затьмарить почервоніла від прищів брову.

Смикається

Смикається права брова? Прикмета тут може виявитися ні при чому, виною всьому нервовий тик. Його викликає фізична або розумова перевтома. І, хоча наші предки вважали, що якщо сіпається брова, це хороша прикмета (особливо права), що обіцяє благополуччя та прибуток, якщо твк повторюється регулярно, краще задуматися про фізіологічні причини, а не чекати, коли на голову звалиться неждана прибуток.

Прикмети про ліву брову

Ліва сторона тіла не так барвиста, як права. За лівим плечем людини сидить біс, говорили наші бабусі. Так що нічого хорошого від явищ, що відбуваються з цієї половиною тіла, не чекай.

Прищ

Приміром, прищ на лівій брові – прикмета, дзеркальна правою. Вас так само чекає зустріч, але неприємна. З людиною, якого ви були б раді не бачити років десять. Або з тим, з ким відносини давно пора було з’ясувати, але дуже не хотілося… І все ж, плюс у такого ознаки є: після зустрічі, якою б неприємною і несвоєчасної вона вам не здавалося, ви відчуєте полегшення.

Смикається

Смикається ліва брова – прикмета обіцяє великі грошові витрати. Вони можуть бути об’єктивно і невеликі, просто ви спустіть всі наявні гроші не на те, на що дійсно варто було б. Щоб утриматися від спокус, краще пару днів ходити виключно за маленьким продуктовим магазинам, і то, в силу необхідності. І не заходити на сайти інтернет-магазинів. А то неодмінно на що-небудь спокуситеся, а потім пошкодуєте витрачених грошей.

Зрощені брови – до чого?

Є і загальні народні прикмети про брови. Приміром, зростаються брови – звужують вашу дорогу до щастя. Обов’язково виконайте доріжку ширше, щоб обдурити долю. А прищик між брів прикмета називає перешкодою до досягнення поставленої мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code