Народні прикмети про мурах

З побутової точки зору поява мурах на вашій території нічого хорошого не обіцяє, вивести нежданих «сусідів» буває дуже складно. А ось наші предки таким «постояльцям» щиро раділи.

Не випадково існували відповідні прикмети: завелися мурахи – можна не побоюватися з приводу енергетичної захисту будинку.

Ніяка псування, ніяке прокляття шкоди мешканцям житла не заподіють – аж надто світла, щаслива атмосфера тут панує.

Нашестя мурашок в будинку – позитивна прикмета!

Цей малюк – запасливий трудяга, відмінний сім’янин. Тому його поява (на відміну від паразита-таргана і інших шкідливих комах) завжди віщує щось хороше. Відмінність лише в нюансах. Загалом, з’явилися мурашки в будинку – прикмета радить згадати, як саме це сталося.

  1. Веде доріжка від порога прямо на кухню або їдальню – готуйтеся до банкету, свята, галасливої гулянці.
  2. Малюки бігають і метушаться в передпокої – близькі друзі вже на підході, растрясайте засіки, взувайтеся-наряжайтесь.
  3. Прийшовши з вулиці, виявили на своїй взуття мурашки? Такий «наїзник» обов’язково веде за собою гостей, яким ви будете раді.
  4. Принесли комах разом з квітами? Чекає вас просто море радості: приємні сюрпризи, довгоочікувані новини, милі подарунки.

З приватною садибою все просто пояснити: переповзти через поріжок комахам не проблема. А що думати у такому випадку мешканцям багатоповерхових будинків де-небудь в центрі мегаполісу? Тільки покладатися на народні прикмети – мурахи в квартирі взимку, наприклад, говорять про майбутню холоднечі. Утеплюйте вікна та двері, не прибирайте далеко шуби та хутряні шапки.

Маленькі провісники великої радості

Чомусь у зв’язку з цими комахами не згадуються ніякі погані події. З’явилися мурашки в квартирі – прикмета обіцяє успіх «по всіх фронтах».

  1. Виявили малюків де-небудь під килимом в залі – чекайте раптове поповнення фінансів.
  2. Знайшли поряд з їжею – багато років не будете бідувати.
  3. Побачили «доріжку», яка підіймається вгору по стінці – скоро опинитеся на вершині успіху.
  4. Є особлива прикмета – побачити мурашки на собі. Якщо при цьому комаха не проявляє агресії і страху, можете не переживати за своє здоров’я. Мурахи дуже вибагливі, будь-якого контакту з хворою людиною вони намагаються уникати.

Загалом, з’явилися руді або чорні мурахи в будинку – прикмета, яка закликає не боятися втрат і невдач. Інша справа, якщо такі «сусіди» раптово вирішили вас покинути. Побачивши стежку комах, потянувшуюся на вихід, до дверей або вікна, подумайте – можливо, над вашою головою збираються хмари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code