Народні прикмети про сойку

Сойка – родичка воронов, мудрих і хитрих птахів. На території Росії водиться звичайна коричнева сойка, з темним хвостом і блакитними смужками на пір’ї. Але зустрічаються і блакитні сойки – саме про них говорять, що це «птах удачі». У народі вважають, що не так важливо, яка саме птах зустрілася на шляху, коричнева або синя – прикмети про сойку будуть «працювати» однаково.

Птах сойка – прикмети на удачу

Сойка прилетіла до вас додому – прикмета до гарних новин і змін у житті

Пташка ця досить смілива, вона може прилетіти і на балкон, і на ганок, сісти на підвіконня і почати щебетати – при цьому в неї добре виходить імітувати різні звуки, деякі навіть будуть схожі на людську мову. Вважається, що так вона промовляє прийдешні події – якщо вам не вдасться злякати пичугу своєю присутністю, спробуйте розібрати, що вона говорить – по окремих слів можна скласти картину майбутнього. До речі, щоб не злякати удачу, рекомендується пташку, яку ви побачили з власного будинку, нагодувати зернятками або крихтами.

Зустріти пташку в парку або на вулиці – до удачі

Ідіть в тому напрямку, куди кличе вас птах, і там ви знайдете щось для себе хороше. Можливо, навіть зустрінете свою долю.

Прикмети – дві сойки разом

Буває так, що сойки літають невеликими групами, частіше – парами. Якщо ви побачили цих пташок, мирно переговірників у вас під вікном або на сусідньому дереві, то запланована зустріч або справа пройдуть добре. Якщо ж птахи б’ються, то попереду вас чекають певні труднощі, перешкоди, пов’язані з людським фактором.

Прикмети про перо сойки

Знайти перо сойки можна на вулиці, у себе на ганку або балконі. На відміну від чорного воронячого пера, про перо сойки прикмети кажуть, що знайти його – це добре. Але важливо звернути увагу на те, при яких умовах вам дістався (або попався на очі) цей предмет.

Знайти перо на вулиці – до удачі

Особливо добре, якщо птах втратила перо прямо у вас на очах. Це обіцяє вам швидкі позитивні зміни в житті. Побачити перо на дорозі – досягти успіху у важливій справі. Знайти його біля власного будинку – до поліпшення матеріального становища.

Можна взяти знахідку з собою? Можна, так прикмета справдиться швидше, а перо навіть може стати талісманом на удачу. Але якщо, з якихось причин, взяти перо не виходить, вимовте над ним (можна подумки) наступні слова: «Сойке перо, мені добро». В цей же день погодуйте пташок – не буде поблизу сойок, почастуєте будь-яких інших пташок.

Знайти перо будинку – до змін

Якщо знахідка чекала вас на ґанку, даху, підвіконні, балконі або в інших частинах будинку, то скоро в житті у вас і у ваших близьких відбудуться важливі, значні зміни. У народі кажуть, що так душа когось із померлих предків, якій відкриті події майбутнього, намагається вас про щось попередити. Точніше сказати, що у вас буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code