Основні прикмети за місячними

Для більшості жінок критичні дні є однією єдиною прикметою – відсутність вагітності на найближчий місяць. Але насправді така особливість жіночого організму може багато розповісти дівчині про те, що чекає її в найближчі 3-4 тижні. Так-так, народні прикмети по місячним короткострокові, і прогнозовані події зазвичай здійснюються в період поточного циклу.

За часом доби

Початок місячних у світлий час доби завжди віщує щось радісне й веселе. Це можуть бути нові знайомства, зустрічі з друзями, розваги.

Якщо «подія» випадає на вечір або ніч, жінці треба трохи посумувати в самоті. Розлука з коханим, нудні будні і тужливі вечора – те, до чого варто підготуватися на найближчий місяць. А більш детально розповість початок місячних прикмети по днях.

По днях тижня

  1. Понеділок. Вас чекають клопоти. Буде це радісна метушня чи занепокоєння – невідомо. Але рядовими подіями це точно не назвеш.
  2. Вівторок. Місячні на другий день тижня – це завжди до змін. І найближчі декілька тижнів будуть дуже скидалися для прийняття важливих рішень, які зможуть змінити все ваше життя.
  3. Середа В цей день місячні обіцяють неприємності. Постарайтеся уникати спілкування з незнайомими людьми і виявляти до них зайву довірливість. Не робіть необдуманих рухів.
  4. Четвер. Готуйтеся до застілля у веселій компанії. Це може бути запрошення на весілля, візит до хорошим друзям або зустріч старих добрих друзів на вашій кухні.
  5. П’ятниця. Запасіться терпінням. Найімовірніше вас чекатиме серйозна невдача або горе.
  6. Субота. Найбільш сприятливий день для початку критичних днів. Обіцяє виконання будь-якого самого потаємного бажання.
  7. Неділя. Місячні, що почалися в цей день обіцяють веселий місяць без сліз і клопоту.

Збираючи прикмети по місячним за числами, можна уточнити обіцяний днем тижня прогноз.

По числах місяця

1 удача, везіння 9 неприємності 17 розлука 25 знайомство
2 презирство 10 закоханість 18 закоханість 26 жалість
3 конфлікти 11 вірність 19 любов 27 мрія
4 веселощі 12 захоплення 20 розлука 28 благополуччя
5 подарунок 13 невезіння 21 обман 29 сльози
6 плітки 14 новини 22 успіх, гроші 30 взаємності
7 любов 15 погані вісті 23 щастя 31 несподіванка
8 ревнощі 16 плітки 24 гості

У давнину жінка під час критичних днів розцінювалася, як щось таємниче. Але сьогодні ворожіння за місячними – дуже незвичайний дозвілля. І навіть якщо прикмети не справдяться, ви завжди зможете заново провести ритуал в наступному циклі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code