Перегоряють лампочки – прикмети

Мало кому прийде в голову шукати містичну причину того, що перегоряють лампочки. Всім відомо, що цей елемент освітлювальних приладів має обмежений термін служби і не рідко буває не кращої якості.

Інша справа, якщо вихід з ладу лампочок трапляється дуже часто, має залежність від певних подій, відбувається в присутності конкретної людини або супроводжується аномальними явищами. У таких ситуаціях дійсно варто задуматися про містичні причини події.

Перегорає лампочка – прикмета

На жаль, навіть на нинішньому етапі розвитку цивілізації люди дуже мало знають про світ. Ми користуємося електрикою, не до кінця розуміючи його природу. Знання багатьох з нас дозволяють лише увімкнути побутовий прилад у розетку, замінити перегорілу лампочку і виправити дрібні дефекти електропроводки.

Якщо поломки трапляються занадто часто, одні намагаються розібратися у фізичних причини пригод, інші схильні звинувачувати в них потойбічні сили. Є й такі, хто звинувачує власну енергетику.

Як зрозуміти, в якому випадку згоріла лампочка – прикмета дефекту виробу або стрибка напруги в мережі, а коли варто розібратися з власною енергетикою або прислухатися до підказок вищих сил?

Часто перегоряють – фізичні явища?

Для експлуатації освітлювальних елементів необхідні певні умови. Якщо вони не дотримані, лампи часто виходять з ладу. Основні причини їх передчасного згорання в наступному:

  • стрибки напруги в мережі;
  • поганий контакт цоколя з патроном;
  • неякісні вимикачі та з’єднувальні коробки;
  • брак при виготовленні лампочки.

Визначити, що саме впливає на часте згоряння ламп, повинен електрик. Самостійно виявити причину не завжди вдається. Та й не варто лізти в електропроводку, не володіючи необхідними знаннями.

Прикмета метафізичного характеру

Метафізичні коріння частого згоряння освітлювальних приладів варто розглядати, після того як пояснення цьому явищу не змогли знайти електрики. Існує теорія про тісний взаємозв’язок наших емоцій і думок з подіями, що відбуваються у фізичному світі.

Так регулярні перегорання електроприладів можуть мати наступні причини:

  1. Занадто сильна енергетика одного з домочадців.
  2. Присутність сутностей потойбічного світу.
  3. Скупчення негативної енергії в приміщенні.
  4. Магічний вплив щодо одного з членів сім’ї.

У цих випадках за допомогою у встановленні «винуватця» аномального поведінки електрообладнання доведеться звернутися до екстрасенсів. Деякі народні прикмети стверджують, що часто перегорають лампочки напередодні фінансових втрат або розлучення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code