Перші ознаки вагітності

Затримка менструального циклу – самий перший достовірний ознака вагітність, що настала. Але запліднення, тобто по суті настання вагітності, відбувається приблизно на два тижні раніше. Півмісяця майбутня мама перебуває в цікавому положенні, поки про нього не підозрюючи. Хоча, в цьому вам можуть допомогти народні прикмети, яких за століття жінки накопичили чимала кількість.

Ознаки вагітності до затримки

Мозок вагітної активно сигналізує їй про настання цікавого положення. Найчастіше це виливається в сни, мають характерну спрямованість. Так, однозначно до вагітності сниться сон, в якому жінка ловить рибу (і їй вдається зловити). А от сон про народження карапуза не настільки однозначний і може лише означати, що жінка замислюється про поповнення в сімействі або пристрасно цього бажає.

Часті запаморочення, слабкість, непритомність – також ознаки вагітності, які обумовлені медичними факторами.

Є й інші ознаки (прикмети, що мають велику ступінь достовірності):

  • ранкова нудота;
  • металевий присмак у роті;
  • різке збільшення або повне зникнення апетиту;
  • зміна смакових вподобань – починає тягнути на солоне або солодке, хочеться чогось екзотичного, до чого ніколи раніше не було інтересу;
  • сонливість.

Майбутню матусю може кидати то в жар, то в холод, причому це практично не пов’язане з реальною температурою навколишнього середовища.

Прикмети, що обіцяють поповнення в сім’ї

Є також прикмети, які обіцяють настання вагітності. Тобто, якщо жінка зробить щось з нижчепереліченого, то її чекає поповнення в родині вже в найближчому майбутньому.

  1. Вважається, що настання вагітності сприятиме той факт, що жінка посиділа на стільці, на якому сиділа дама в положенні, попила з її гуртки або погладили животик, де росте малюк.
  2. Добрий знак – покатати порожню коляску чи покачати колиску.
  3. Можна поставити в спальні фікус. При цьому поводитися з ним потрібно дуже обережно і лагідно, і тоді наступити вагітність дуже скоро.
  4. Якщо у пари не виходить завагітніти довгий час, потрібно змінити місце проживання, хоча б на час. Але змінити кардинально – з півдня переїхати на північ, з середньої смуги на південь, і т. п.
  5. Якщо в будинку з’явився вихованець – незабаром з’явиться і дитина.

Цікавий факт, який теж можна вважати прикметою – якщо у пари з’явилася дитина, не народжена нею (прийомна дитина, дитина родичів тощо), то незабаром з’явиться і своя крихітка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code