Плутається волосся – підступи домовика?

Вважається, що розкішна шевелюра не тільки є прикрасою жінки, але і забезпечує її зв’язок з космосом. Не дарма в давнину волосся називали патлами. Чим довша пасма, тим надійніше канал зв’язку зі всесвіту.

Нерідко жінки скаржаться на те, що слухняне і доглянуте волосся раптом починає плутатися. У них з’являються ковтуни і вузлики. Жодні засоби не допомагають привести зачіску в порядок. У такій ситуації саме час подумати про підступи нечистої сили.

Про що свідчить неслухняне волосся

Прикмети кажуть, що це недобрий знак, але тільки в тому випадку, коли для такого явища немає вагомих природних причин. Припустимо, таких, як поганий догляд, недолік в організмі вітамінів або елементарна зневага до гребінця.

У такій ситуації наші предки говорили, що це – витівки домовика. Виникає питання: які причини у цієї істоти псувати нам зачіску. Відповідей може бути кілька.

Наприклад:

  1. Домовик ображений і розгніваний на зневажливе до нього ставлення, і таким чином мститься за неуважність до його персони. В цьому випадку його необхідно задобрити, пригостивши чимось смачненьким.
  2. Іноді, якщо заплуталися волосся, прикмета говорить про турботу домовика. Таким чином, він попереджає людину про можливі неприємності. Швидше за все, вони будуть пов’язані з заплутаністю в справах або відносинах. Це знак того, що прийшла пора розібратися в собі.
  3. У деяких випадках домовик плутає волосся, висловлюючи невдоволення безладдям в будинку. Так він натякає господині, що пора зробити генеральне прибирання.

Можливо, до домовому варто прислухатися, тим більше, що його «вимоги» цілком логічні і легко здійснимі.

Колтун в волоссі і повір’я слов’ян

Слов’янські прикмети радили ставитися до колтуна з усією серйозністю. Вважалося, що він – ознака псування або прикмета вселившегося у людини дрібного демона.

Колтун заборонялося просто вирізати, його необхідно розплутувати. В іншому випадку людина ризикує втратити здоров’я і удачі. Сплутаний жмут дозволялося видаляти в Страсну п’ятницю, відпускали кожен волосок розпеченим ножем.

Деякі вважають, що колтун з’являється на голові в результаті переляку, туги або тривалих переживань і пропонують видалити його відразу після повного місяця, зав’язати в ганчірку і закопувати на перехресті доріг або в мурашнику. Дозволяється ховати його в дуплі старої верби або викидати в річку.

У будь-якому випадку, якщо без причини стали плутатися волосся, прикмети радять не хапатися за ножиці, а спробувати вирішити проблему, не відрізаючи локони. Жінки з короткою стрижкою втрачають можливість отримувати енергію космосу в достатній кількості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code