Побутові прикмети: як створити щасливий будинок

Для кожної людини дім є місцем, де можна сховатися від зовнішнього світу, відпочити від праць праведних, насолодитися самотністю або спілкуванням з близькими. Рідне помешкання має бути затишним, комфортним, наповненим щастям і благополуччям.

Щоб все було саме так, а не інакше, слід вивчити досвід предків. Народні прикмети підкажуть, яким повинен бути будинок, щоб у ньому панували злагода, любов та достаток.

Прикмети домашнього благополуччя

Благополуччя житла закладається вже на етапі його будівництва. Достаток у домі забезпечують закладені в фундамент монети, безпека – освячені в церкві і зариті під ганок сіль або мак.

Поріг нового житла першою повинна переступити кішка. На місці, де тварина ляже, не можна ставити ліжко, там буде накопичуватися негативна енергія, що призведе до хвороб господарів. Собаки навпаки вибирають сприятливі для відпочинку місця.

Порядок і мир у домі забезпечує домовик. Його можна забрати з собою з колишнього житла разом зі старим віником. Подружитися з домовиком допоможе частування у вигляді молока або солодкої каші. Продукти потрібно помістити в блюдце і залишити на ніч.

Багато побутові прикмети стосуються входу в будинок. Це сакральне місце. Тут повинен отсекаться весь негатив зовнішнього світу. Над порогом розміщують наступні предмети:

  • підкову – на щастя;
  • сіль, гілочка горобини – від пристріту і псування;
  • цибуля, часник, червоний перець – від нечистої сили;
  • дзвіночки – від негативної енергії;
  • булавка – від непрошених гостей.

Всі дзеркала в будинку повинні перебувати в рамах. Їх не слід розміщувати навпроти дверей і вікон. Не можна допускати, щоб в дзеркалі відбивався спляча людина.

Важлива чистота житла. У кутах разом з пилом і павутиною накопичується негативна енергія. Раз на місяць домашнє простір необхідно очищати за допомогою святої води та церковної свічки.

Які квіти повинні бути в домі

Щастя

Щастя і гармонію в дім приносить спатифиллум. Це жіночий квітка. Він допомагає одиноким дамам знайти супутника життя, а заміжнім зберегти любов на довгі роки.

Діти

Фікус необхідний, коли в сім’ї зачекались дитини. Поява в спальні цієї рослини прискорить зачаття. До того ж фікус запобігає сварки і зберігає від зрад.

Позбавлення від негативу

Негативну енергію вбирає кактус. Його радять розміщувати біля комп’ютера і телевізора. Періодично кактус слід виносити на вулицю, там він зможе очиститися від зібраного негативу.

Матеріальний достаток

Матеріальне благополуччя привертає в будинок грошове дерево (товстянка). Якщо до рослині прив’язати червону стрічку, а в горщик, де воно росте, покласти стару монету, магічна сила толстянки збільшиться.

Щоб побутові прикмети, пов’язані з квітами, працювали, рослини повинні бути здорові і доглянуті. В іншому випадку нічого, крім розчарувань, вони не принесуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code