Порізати палець — прикмета до неприємностей

До пальців в езотериці особливу увагу, кожен з них символізує якусь сферу життєдіяльності, важливий орган або глобальна подія. Якщо довелося порізати палець на лівій або правій руці — прикмета радить сприймати таку неприємність як особливого знаку Долі. Наскільки серйозного? Це залежить від конкретної ранки, точніше — від її розташування, хоча чогось доброго чекати не доводиться.

Про що розповість поріз на правій руці?

Існує особлива прикмета для дівчини: порізати палець ножицями — до з’ясування стосунків. Чим серйозніша травма — тим голосніше виявиться скандал, а рука або конкретний перст постраждав — значення не має.

З ножем ситуація інша, така ознака трактується в залежності від місця пошкодження.

Великий

Приміром, чоловік порізав великий палець. Тут (незалежно від постраждалої руки) треба готуватися до життєвих випробувань. Нюанс лише один: якщо була поранена права кисть — доведеться вирішувати чужі проблеми, ліва — свої.

Вказівний

На жаль! На цьому біди не закінчуються. Прикмета «порізати вказівний палець правої руки» обіцяє конфлікт з важливою людиною — колегою, начальником, партнером по бізнесу. Щоб серйозно не постраждати, бажано упокорити характер і тимчасово зайняти вичікувальну позицію.

Середній

Середній палець відповідає за сферу почуттів — його поріз на правій руці попереджає, що незабаром можна втратити вірного друга (або розчаруватися в ньому).

Безіменний

Постраждав правий безіменний? Неабиякі баталії відбудуться на службі з подсиживанием, плітками і фінансовими втратами.

Прикмета: якщо порізав ножем палець на лівій руці

І знову — перераховуємо долоні, знаходимо «потерпілого», аналізуємо сигнали, що посилаються Вищими силами.

Великий

Якщо вам не пощастило глибоко порізати великий палець лівої руки — попереду якесь поразку на кар’єрному фронті, переоцінка цінностей, неможливість реалізувати намічене. Можна і далі продовжувати список неприємностей.

Вказівний

Порізати вказівний палець лівої руки — прикмета до сімейним чварам. Якщо в такій ситуації не прислухатися до попередження згори, розлад між близькими людьми затягнеться і принесе багато горя.

Середній

Ще сумніше, якщо довелося пошкодити лівий середній палець — тут і до явної зради (душевної чи фізичної зради) недалеко.

Безіменний

Порізати безіменний палець лівої руки — прикмета до зрадництва, обмовам. Ймовірно, зерна, коли-то посіяні злопыхателями, вже дали сходи. Тепер необхідно встигнути заручитися вагомою підтримкою людей, які готові стати на ваш захист — поодинці шансів «виплисти» не так вже й багато.

Порізати мізинець будь–якої руки – до чого?

Травмований мізинець будь кисті — рада проявляти миролюбність, навчитися прощати. Неприємне «кровопускання» тонко натякає: бажання помститися ворогам — не те почуття, яке може змінити ваше життя на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code