Прогнози на 2020 рік для Європи

Перед Новим роком, кожен хоче дізнатися, що уготовано йому в майбутньому. До чого готуватися, побоюватися, чекати. Адже знаючи заздалегідь про майбутні катастрофи, можна убезпечити себе, а також свою сім’ю. Або зробити щось, що зможе підняти рівень життя. Не завжди в державі все гладко: економічні кризи, суспільна напруженість, нестабільність політичного курсу здатні серйозно вдарити по житті кожної людини. Отже, тема нашої статті: прогнози на 2020 рік для Європи.

В нас закладено на генетичному рівні прагнення вижити, а також продовжити свій рід. Але як це зробити, якщо світ навколо наповнюється повідомленнями про всілякі неприємності і проблеми. Тому, немає нічого дивного, що кожен прагне дізнатися майбутнє вже зараз. На щастя, така можливість є.

Безліч пророків, астрологів, а також екстрасенсів вже приготували для вас свої прогнози на 2020 рік для Європи. Адже хто може цікавити нас сильніше, ніж найближчі сусіди.

Вірити заявам медіумів чи ні – ваше право. Але, хто знає, бути може, вони допоможуть вам уникнути згубних наслідків для себе і своїх близьких.

Прогнози футурологів і передбачення екстрасенсів – кому вірити

Необізнана людина не бачить особливої різниці між футурологами і ясновидцями. Між їхніми заявами подумки ставиться знак рівності. Однак між ними є явні незаперечні відмінності. Наприклад, екстрасенси володіють особливим даром, що дозволяє їм бачити майбутнє. Вони не аналізують ситуацію, вони чують голоси, нашептуючі відповіді, бачать образи майбутніх подій або просто відчувають величезну внутрішню впевненість у своїх словах. Звичайно, заперечувати того факту, що їх передбачення виявляються правдивими, неможливо.

 • Деякі називають таких людей мудрецями, інші – посланниками Господа. Треті зовсім не приймають їх слова на віру і таврують шарлатанами. Але рано чи пізно всі протестуючі затихають в здивуванні перед збудучими передбаченнями.
 • Футурологи ж сильно відрізняються від екстрасенсів. Вони не володіють такими ж таємничими здібностями. Це люди, що захоплюються альтернативними науками начебто астрології, нумерології, ворожінь на картах Таро, кістках, камені або іншими унікальними ритуалами. З їх допомогою футуристи відкривають для себе, а також всіх бажаючих невелике віконце в майбутнє. Досить часто б’ють в ціль і передбачають певні події.
 • Знання футурологів базуються на різноманітних історичних писаннях кшталт Біблії, Корану, шумерських текстів і так далі. А також на принципах математики, логіки, філософії. Найчастіше футурологи проводять величезну роботу, досліджуючи всі факти. Тому їх передбачення відрізняються комплексністю і розверненістю, чого не можна часом сказати про видіннях медіумів.
 • Ми не дарма звернули вашу увагу на відмінності цих двох підходів. З допомогою цих знань вам буде набагато простіше вичленувати з зображень нижче прогнозів ті, що найбільш імовірні, а також уникнути помилкових суджень.

Пророцтва на 2020 рік для Європейських країн

Пророкування Ванги

Мабуть, 2020 рік в прогнозах Ванги самий складний для розуміння. Провидиця висловлювала суперечливі думки, які не до кінця зрозумілі досі. З одного боку, велика болгарська провидиця казала про появу людини, здатного подарувати мир і спокій всій планеті, в тому числі, Європі. А з іншого – передрікала складний рік повний змін і несподіванок.

 • Ванга також говорила, що в 2020 році Європа остаточно піде від паперових грошей і перейде на електронні. З цим складно посперечатися, адже з кожним роком все менше населення користується готівкою, а все більше пластиковими кредитними або дебетовими картами.
 • Крім того, провидиця передбачила відкриття нового джерела енергії, який вирішить проблему забруднення планети,а також виснаження природних ресурсів.
 • ЄС доведеться зіткнутися з паливною кризою і масштабним військовим конфліктом всередині Європи. Причиною, як вважала Ванга, послужить загострення міжрелігійних відносин між християнами та ісламістами.

Передбачення Нострадамуса

Найвідоміший пророк шістнадцятого століття Нострадамус у своїх катренах мало згадував XXI століття. Однак зробив одну дуже цікаву заяву. За його прогнозу на території сучасної України з’явиться новий релігійний рух, який зможе об’єднати католицизм і православ’я в єдину гілку. Саме ця сила відродить колишню міць християнської церкви і Священного Писання.

 • Як наслідок – світ накриє нова хвиля духовного очищення і просвітлення. Цінності будуть докорінно переглянуті, людство повернеться до шанування основних законів моральності, порядності та етичності. А почнеться все саме в 2020 році.
 • Щодо конфлікту між мусульманами і християнами передбачення Нострадамуса схожі з пророцтв Ванги. На його думку, причиною стане величезний потік біженців з країн Близького Сходу і Африки, які будуть нездатні прийняти ідеали європейського суспільства.
 • Не можна не згадати пророцтво Нострадамуса про Китаї. Великий медіум вважав, що до 2020 року Китай зможе вийти на нові темпи розвитку і незабаром випередить за економічними показниками США. Вплив Китаю на Європу не можна не визнати. Саме під впливом азіатської країни європейцям доведеться пережити деякі труднощі.

Астрологічні прогнози

Астрологи щосили обговорюють спільний проект між Європою і Америкою щодо створення стаціонарної наукової бази на Місяці. З її допомогою в 2020 році вдасться зробити великий крок в освоєнні космосу.

 • Також буде зроблений ряд дивовижних відкриттів, в тому числі ліки від невиліковної хвороби. Сказати напевно, про що йдеться неможливо, але, швидше за все, астрологи мають на увазі віл або рак.
 • Політична ситуація кардинально зміниться. Ті країни, що тривалий час перебували під впливом США, зможуть, нарешті, скинути диктатуру і почати власний шлях.
 • Також астрологи кажуть про визнання третьої статі людини, який з’явиться в Європі. Швидше за все, мова йде про трансгендерах.
 • Освоєння Світового океану та Арктики дасть новий поштовх до пізнання походження людства. А клімат, на жаль, не зміниться в кращу сторону. Глобальне потепління, як і очікувалося, дасть про себе знати. Танення льодовиків і повсюдні повені захлиснуть Європу.

Прогнози нумерологів

Відомі нумерологи, вже давно твердять, що знаковим числом року стане четвірка. Її пов’язують зі стабільністю, терпінням, а також стійкістю. Як ви бачите, прогнози про майбутні глобальні зміни нумерології не поділяють.

Фахівці говорять, що число необхідно розглядати разом з числом народження людини. Тільки так можна отримати повну картину і точне передбачення. Однак це занадто велика тема для окремої статті див. по посиланню. Тому зараз зупинятися на нумерологічних прогнозів ми не будемо.

Передбачення афонських старців

З передрікання Паїсія Светогорца, одного зі старців, після розв’язаного конфлікту з Туреччиною, Греція серйозно постраждає. На її захист встане Росія, а Туреччина перестане існувати на політичній карті світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code