Прикмета: підмітати «за правилами»

Здавалося б, який містичний сенс може ховатися у звичайному прибиранні? І все-таки у наших предків були свої погляди на це дійство. Особливі прикмети радили підмітати підлогу в конкретні дні та години, у суворо визначеному порядку. З допомогою віника і волоті можна було накликати біду або залучити в будинок достаток, налагодити або засмутити особисте життя, вимести геть накопичений негатив або вкрасти чужу удачу.

Попередження–прикмета: як прибирати не можна?

Добре, коли всі члени сім’ї дружно працюють.

  1. Головне, щоб вони не хапалися одночасно за віники! Якщо двоє людей разом метуть світлицю, удача обов’язково покине дім — її розділять, розірвуть на частини.
  2. Здавна було заборонено вимітати сміття навздогін пішовшим гостям — такий «обряд» засипав їх дорогу брудом, негативом, міг призвести до хвороб і нещасних випадків в дорозі.

Не ввечері

Увечері підмітати — прикмета, яка обіцяє всілякі проблеми і прикрощі. Мається на увазі частина доби після заходу сонця, коли настає час «правління» темних сил. Будь сміття, який в такий момент опиниться за порогом, можна використовувати для наведення порчі на домочадців. В першу чергу негатив торкнеться відносин між членами сім’ї сварок їм точно не уникнути.

Щоб без втрат

Підмітати на ніч прикмети забороняли ще з однієї причини — все, що видалялася з приміщення після настання темряви, символізувало для наших предків майбутні втрати. І не важливо, що саме робить людина: дає вночі в борг, витрушує килимки або виносить сміття — такі вчинки ведуть до фінансових труднощів у майбутньому.

Як правильно підмітати підлогу — прикмети

Зазвичай господині метуть підлогу від центру кімнати до порога, але виявляється, що так робити не можна! Подібні дії в очах Долі символізують марнотратство, розтрати, горезвісне бажання «вимести сміття з хати».

Слід починати від входу в будинок і з кутів, поступово рухаючись до центру приміщення.

Саме такий порядок забезпечує сімейства зміцнення і примноження достатку.

  1. Від віника на підлозі залишилися гілочки або листочки? Незабаром будинок відвідають гості.
  2. Якщо ж непоміченим виявився якийсь сміття, у господині можуть початися проблеми в особистому житті.
  3. Іншим домочадцям під час прибирання краще покинути кімнату — якщо їх ноги випадково обметуть навколо, збираючи пил, довгий час не доведеться розраховувати на взаємність у любові.

Як зберігати віник?

Зберігати віник потрібно ручкою вниз, а «робочою частиною догори, інакше «знаряддя праці» просочиться негативом, який сочиться з «нижніх світів». Надалі вся ця енергетична грязь осяде на підлозі житла.

По днях тижня

Вівторок, середа, четвер і субота — дні сприятливі для прибирання. А чи можна підмітати підлогу в п’ятницю? Прикмета не радить це робити, щоб не вигнати за поріг свою удачу та добробут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code