Прикмета – позіхати вранці, вдень і ввечері

Психологи стверджують, що людина чуйна і здатна на співчуття обов’язково відреагує на позіхання оточуючих аналогічною дією. Вчені, провівши величезну кількість експериментів, свідчать, що 90% людей «відгукуються» на зевки стоїть поруч.

Таке твердження вселяє оптимізм і віру в те, що люди по суті своїй не так вже й погані. Природа позіхання не до кінця вивчена. У науковому середовищі суперечки з приводу того, що являє собою позіхання, не вщухають довгі роки. А що говорять про неї народні прикмети?

Чому людина позіхає – прикмети

На Русі кажуть, що, позіхаючи, людина дає можливість демонів проникнути всередину свого тіла і оволодіти ним. Щоб не допустити цього, люди хрестили рот і прикривали його при зевании.

Помічено, що люди часто позіхають під час богослужіння. Це зовсім не свідчить про присутність злих сил у церкві. У цьому випадку позіхання є ознакою того, що в процесі молитви тіло звільняється від накопиченого негативу і наповнюється світлою енергією.

У Туреччині існує повір’я про те, що в процесі позіхання душа може покинути тіло, а щоб утримати її, необхідно прикрити рот рукою. Аналогічне вірування є і в греків.

Часто позіхати – зустріти ворога. На Сході кажуть, що, позіхаючи, людина очищає і активує чакри. Така необхідність з’являється після спілкування з особистістю злий і заздрісної. Захисним механізмом вважають позіхання і екстрасенси. На їхню думку, вона починається, коли людина піддається атаці на тонкому плані.

Нерідко позіхання нападає, коли поруч знаходиться енергетичний вампір. Він забирає частину енергії співрозмовника, який при цьому відчуває слабкість, втома. Роблячи глибокий вдих, людина отримує більше кисню і відновлює енергетичний потенціал.

Прикмета: позіхати по часу

Всі починають позіхати, коли втомлюються, нудьгують, хвилюються. Деякі вважають, що має значення, в який день і навіть годину організму потрібен глибокий вдих. Надавати пророче значення кожному зевку схильні юні дівчата, нудяться в очікуванні любові, і деякі представники старшого покоління, які шукають знаки вищих сил в найбуденніших речах.

І тим і іншим знадобиться таблиця, що містить інформацію про те, що означає прикмета позіхати у вівторок і інші дні тижня.

День тижня ранок День Вечір
понеділок Отримання звісток від коханої людини Скоро здійсниться задумане Зустріч з друзями
вівторок Зустріч з недоброзичливцем Вас очікує визнання в любові Родичі згадують про вас
середа Можлива сварка з коханим Несподівана зустріч Поява таємного шанувальника
четвер Все таємне стане явним Про вас пліткують Зустрінете нове кохання
п’ятниця Стережіться недоброзичливців Вам відповість взаємністю кохана людина Отримання прибутку
субота Вам заздрять Хтось ображений на вас Весела вечірка
неділя Можлива велика купівля Вами захоплюються Ризик сварки

Вночі позіхати – до любові, відразу після пробудження – до неприємностей на роботі. Вважається, що людина, яка постійно позіхає під час хвороби, перебуває під впливом пристріту або псування.

Не варто ставитися до прикмет занадто серйозно. Деякі з них – плід буйної фантазії наших предків або сучасників і не мають ніякого пророцького значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code