Прикмета про Театр ляльок

Актори — люди чутливі, ранимі і до крайності забобонні. З століття в століття вони придумують особливі правила, які покликані забезпечити успіх. І навпаки — суворо дотримуються численні табу, появі яких важко придумати раціональне пояснення.

Прикмети про Театр ляльок в цьому сенсі не є унікальними: тут (як і на інших сценічних майданчиках) категорично заборонені насіння і свист.

І перше, і друге не сподобається місцевим духам, які обов’язково відплатять провалом.

Особливі «лялькові» прикмети

Участь в тих чи інших постановках може забезпечити успішну кар’єру або призвести до повного професійного краху. Вважається, що ця прикмета народилася ще в середньовічній Англії. Тамтешні зірки підмостків отримували право на власний стоп-лист при виборі ролей і ніколи не грали в «нещасливих» спектаклях. Ляльководи в більш вигідному становищі, вони самі на сцені не з’являються, тому прикмети театру ляльок не так суворі.

І все-таки існує думка, що участь в «Попелюшці» — найкращий кар’єрний старт з усіх можливих.

Зустрічаються серед прийме й інші, зовсім містичні, незрозумілі непосвяченим.

Існує строге правило: ляльок, які в даний момент не беруть участь в сценці, ніколи не укладають обличчя вгору — щоб в їх очах не позначилися вогні рампи.

Поширене повір’я говорить, що в цьому випадку іграшка може отримати власну душу, і театр обзаведеться маленьким особистим полтергейстом.

Прикмети Москви — театр ляльок і його годинник

Одна з символічних місць Москви — театр ляльок Образцова. У 1970 році свіжозбудований будинок прикрасили чудові годинник, створені з урахуванням рекомендацій засновника і художнього керівника. Ідея народилася у головного режисера після вивчення схожих конструкцій у різних куточках світу. У результаті на фасаді Театру ляльок з’явилися дванадцять будиночків, в яких більшу частину доби ховаються герої відомих казок. Проходить черговий годину, лунає гучний півнячий крик, розкриваються дверцят — і один з персонажів з’являється перед випадковими глядачами.

І тільки двічі в добу порядок змінюється — опівночі і пополудні відразу всі ляльки вітають перехожих.

З цим пов’язана особлива прикмета: у такі хвилини театр ляльок Образцова стає чудодійним амулетом, який виконує бажання.

Працює це наступним чином — треба опинитися навпроти фасаду рівно в 12 годин і з першими криками півника виразно озвучити свою потаємну мрію.

Важко сказати, наскільки дієвим буде такий спосіб в реальності, але застати нічний «магічний сеанс», пов’язаний з театром ляльок Образцова, в останні роки стало складніше. На прохання мешканців навколишніх житлових будинків з настанням вечора чарівний півник приглушує свої крики, тому чекати явища казкових персонажів доведеться з власними годинником у руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code