Прикмета: розсипати сіль, цукор, перець, неїстівні предмети

Здригнулася рука – під неї штовхнули чорти, говорили наші бабусі. І по тому, що саме послідувало за цим (пролилася вода, розсипалася сіль, цукор, борошно чи крупа тощо) судили про те, що дана подія може обернутися.

До чого розсипається щось їстівне

Цукор

Розсипати цукор – прикмета до солодкого життя. Якщо його упустить дівчина на виданні або одинока жінка – їх чекає зустріч з судженим. Якщо цукор прокидався на стіл, на ньому завжди буде вдосталь продуктів, якщо на підлогу – у вашому житті все буде вистачати.

Сіль

Розсипати сіль – прикмета до сварки. Щоб нейтралізувати прикмету, візьміть жменьку з просыпанной купки і киньте через ліве плече. Зробити так потрібно три рази. Тоді сварки можна не боятися.

Кава

Розсипати кава – накликати біду.

Перець

Розсипати перець – прикмета швидких конфліктів і труднощів у повсякденному житті. Має значення, який саме перець прокидався на підлогу або стіл.

  1. Чорний – до сварки з близькою людиною, виникненню непорозумінь та взаємної образи.
  2. Червоний – до проблем і суперечок на роботі.
  3. Перець горошком – до фінансових труднощів.

Якщо пекуча приправа прокидалася на стіл, то конфлікт вирішиться швидко, на пів – нескоро.

Рис

До чого розсипати рис? Прикмета каже, що до багатства й удачі. Недарма в країнах Азії ця крупа вважається символом ситної і безбідного життя. Рисом посипають дорогу молодим, які йдуть до свого будинку, щоб вони жили щасливо і не знали ні в чому нестачі.

Гречка

Довелося збирати зі столу гречку? До витрат. Щоб витрати були розумними і не переросли в борги, зберіть крупинки і віддайте їх птахам.

Що буде, якщо розсипати щось неїстівне

Голки або зубочистки

Розсипати можна не тільки щось їстівне. Приміром, швачка може впустити на підлогу жменю голок. Прикмета розсипати голки загрожує їй сворами і плітками, дрібними конфліктами. Якщо при цьому наступити на впали голки, то буде сварка з близькими людьми. Аналогічна прикмета існує і про зубочистки. Щоб нічого з вищесказаного не збулося, потрібно прибрати всі предмети впали на місце, попередньо розламавши навпіл одну голку або зубочистку.

Сірники

Розсипати сірники – прикмета, яка обіцяє грошові надходження в будинок. Правда, для цього необхідно зібрати сірники по одній назад в коробку, примовляючи: «Сірники збираю, багатство множу».

Землю

Квітникарям також трапляється іноді розсипати землю. Це не дуже добре і може обіцяти важку хворобу і навіть смерть. Щоб нейтралізувати прикмету, посадіть в просипанну землю зернятко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code