Прикмета — зламати ніж

Ніж — предмет корисний у господарстві. Не обійтися без нього ні на кухні, ні на пікніку, ні на рибалці з полюванням. А ще ця річ здавна наділяється містичною силою, будучи одночасно потужним оберегом і знаряддям для наведення біди.

Не дивно, що народна прикмета застерігає: зламати ніж — не до добра.

Що означає зламати ніж?

Відпрацьований талісман

Холодна сталь — метал-талісман, який захищає власника від чаклунства, заздрості, чужої злості, випадкового пристріту. Він ніби вбирає в себе той негатив, який посилають недоброзичливці ззовні. Якщо господиня зламала лезо ножа, можна припустити, що домашній амулет банально виробив свій ресурс — його треба утилізувати і завести новий. В іншому випадку цілий «букет» дрібних і великих неприємностей неминучий.

Усуваємо негатив

Вістрі холодної зброї традиційно символізує силу господаря будинку. Якщо власник зброї зламав кінчик ножа, йому загрожують серйозні проблеми.

Вони можуть бути пов’язані:

  • з підступами конкурентів,
  • зрадою друзів і коханих,
  • ослабленням позицій у бізнесі,
  • хворобами і смертю.

Усунути негатив вийде тільки в тому випадку, якщо заточити нове вістря, повністю ліквідувавши сліди поломки.

Про старий та іржавий

До чого зламати ніж старий, покритий іржею і візерунком тріщин? Якщо сталь останнім часом виглядала не кращим чином, життя людини вже намітився якийсь складний момент. Імовірно, власник зброї довго відкладав ухвалення рішення, покладаючись на милість долі. Але більше тягнути не можна, інакше програш неминучий.

Зламалася ручка

Зламана ручка ножа не обіцяє катастрофи.

Її можна просто замінити, головне — зробити це якнайшвидше. Така подія варто розглядати як попередження про намічені проблеми. Зате лезо, переломившееся навпіл (особливо — прямо в руках) говорить, що у когось з близьких незабаром почнуться труднощі в плані здоров’я.

Штик-ніж

Про зламаний штик-ніж прикмети трохи інші. Якщо він зламався, не минути розставання з коханими. Зазвичай така пригода віщує швидкий від’їзд з дому чоловіка – чоловіка, сина чи зятя.

Чим небезпечний зламаний ніж в родині?

Раніше уламки стали закопували під поріг під час будівництва, щоб перегородити шлях злим потойбічним силам, всілякої нежиті. Сьогодні це зробити набагато складніше (особливо — мешканців міських квартир). Залишилося вирішити, куди жителям мегаполісів подіти зламаний ніж, чи можна зберігати його вдома або своєчасно утилізувати?

Як викидати?

Для початку практики радять проявити повагу до свого вірного талісману. Не варто викидати його в помийницю, але і ховати в квартирі в надії на майбутній ремонт не слід (це загрожує розривом сімейних уз, зрадами, скандалами). Уламки стали і рукоятку загортають у шматок чистої тканини, а потім закопують в землю, подалі від доріг і житлових кварталів, де-небудь на природі. Виконати такий ритуал бажано на самоті, не привертаючи уваги сторонніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code