Прикмети, хто народиться – хлопчик чи дівчинка

Стать майбутньої дитини дуже хвилює батьків, бабусь з дідусями і багатьох інших родичів. Хоча сьогодні не має такого великого значення, як раніше, хто саме народиться, хлопчик чи дівчинка, прикмети при вагітності, обіцяють спадкоємця певної статі, затребувані і популярні.

Прикмети, хто народиться?

Найбільш актуальні прикмети на ранніх термінах вагітності, коли підлога ще неможливо встановити за допомогою УЗД.

Отже, якщо у вас спостерігаються такі народні прикмети, дівчинка народиться майже напевно:

  1. Маму тягне на солодке. Печиво, торти, цукерки, солодкі фрукти, чай з цукром або медом – цього зазвичай не хочеться, якщо жінка виношує під серцем хлопчика.
  2. Апетит такий же, як до вагітності. Мамі хлопчика зазвичай більше хочеться їсти, якщо немає токсикозу, вона уплітає за двох. А мамі майбутньої красуні хочеться їсти не менше і не більше, ніж до вагітності.
  3. Напади несподіваного ознобу навіть у теплій кімнаті або на літньому сонці – до народження дівчинки.
  4. Вологі і теплі долоні також віщують народження спадкоємиці.

На пізніх термінах

Іноді буває так, що навіть на пізніх термінах вагітності УЗД не дає точної відповіді на питання, хто народиться. Прикмети і тут приходять на допомогу.

  1. Якщо животики хоч великий, але акуратний, випирає вперед так, що ззаду за вагітною навіть не видно її «цікавого» стану, то буде хлопчик. Якщо матуся розпливлася в талії, а животик не гострий, а округлий, то чекайте дівчинку.
  2. У тих, хто чекає хлопчика, швидше починають рости волосся. Якщо нічого подібного на своєму тілі ви не помітили, буде дівчинка.
  3. Якщо матуся покращала під час вагітності, значить, чекає хлопчика, змарніла – дівчинку.
  4. Тяга до м’ясних страв, особливо в останні місяці вагітності – до хлопчика.

Є також прикмети, які ґрунтуються на інших факторах. Приміром, якщо вагітна спить головою на північ, то у неї підвищується шанс народити хлопчика. Аналогічно – якщо спить на лівому боці. Якщо у неї чоловік лисий і разом з нею набирає вагу під час вагітності дружини, то народиться хлопчик.

Всім зрозуміло, що чого б не обіцяли вам народні прикмети, хто у вас буде – вирішується ще в момент запліднення і мало пов’язаний з тим, на якому боці потім буде спати вагітна. Однак, є і перевірені мільйонами жінок прикмети, які обумовлені медичними причинами. Наприклад, підвищена потреба мами хлопчика в білку, її ж підвищена «волосистість», а також форма животика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code