Прикмети і забобони про роботу

Пошук нової роботи, складності у відносинах з колективом або з просуванням по кар’єрних сходах, так і просто боязнь «наврочити», прагнення зберегти все як є, не зробити гірше – все це за багато десятиліть породило численні прикмети про роботу.

Як знайти роботу

Головна прикмета – якщо нічого не робити, робота точно не знайдеться. Як відомо, під лежачий камінь і вода не тече. Але це рада з практичної області, а що кажуть езотерики? Щоб влаштуватися на роботу, прикмети радять наступне:

 1. Вирушаючи на співбесіду, візьміть з собою чистий блокнот і нову ручку. Це допоможе почати відносини з роботодавцем з чистого аркуша.
 2. Не займайтеся пошуком вдалого робочого місця в понеділок. Навіть якщо ви щось і знайдете, хорошим цей досвід не стане.
 3. Вставайте до сходу сонця і лягайте за кілька годин до опівночі.
 4. Пов’яжіть на зап’ясті червону нитку – це приверне удачу і допоможе зосередитися на пошуках.

Прикмети на новій роботі

На роботі людина проводить дві третини свого вільного часу (не рахуючи часу сну). Від цієї області нашого життя залежить дуже багато, від матеріального стану до фізичного та психоемоційного самопочуття. Народна мудрість допоможе уникнути багатьох неприємностей на робочому місці.

 1. Перший день на роботі прикмета рекомендує провести тихіше води, нижче трави. І в цьому є раціональне зерно. Не рипайтеся – час показати себе ще настане.
 2. Замовити візитки в перший робочий день – до швидкого звільнення.
 3. Насіння на роботі – прикмета погана. Звичайно, якщо вони просто лежать в куточку робочого шафи в очікуванні вечора, то не страшно. А ось лузати їх протягом робочого дня – значить накликати на свою голову сварки з начальством, дрібні неприємності, непотрібну метушню (а також позапланові перевірки).
 4. Прикмета розбити дзеркало на роботі теж не відноситься до числа позитивних. Вас чекає якась неприємність, пов’язана з роботою. І чим більше було дзеркало, тим масштабніше буде проблема.
 5. Голуб залетів на роботу – прикмета добра. Чекайте надбавки до зарплати, підвищення або вдалою відрядження.
 6. Павук – прикмета на роботі, що обіцяє не тільки хороші взаємини з начальством і колегами, але й різке збільшення навантаження. Не хвилюйтеся – вам все виявиться по плечу.
 7. Не сідайте за стіл щойно звільненого людини – вас спіткає та ж доля.
 8. Якщо у вас окремий кабінет, тримайте двері в нього закритою.
 9. Дорога на роботу була швидкою – справи будуть сперечатися, щось постійно заважало – подумайте, може, варто взяти відгул.

Гроші люблять тишу

І запам’ятайте – прикмети на хорошу роботу, так само як і гроші, люблять тишу. Не потрібно хвалитися направо і наліво тим, що вас запросили на співбесіду у велику фірму. Або тим, що вас взяли туди. Поділіться новиною тільки з найближчими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code