Прикмети на вулиці

За межами приміщення людина проводить в середньому п’яту частину свого вільного часу. Начебто, і не дуже багато. Але тим більш значущими є події, які з нами відбуваються.

Більшість ухвалить про вулицю стосується випадків, коли щось знайшов, опустив, когось зустрів.

Знайти гроші на вулиці: прикмета до добра чи лиха?

Втратити гроші – прикмета добра, вважається, що з ними втрачаєш і частину своїх гріхів, а знайде їх той, кому вони потрібні більше, ніж тобі. А що з прикметою піднімати гроші на вулиці? У народі кажуть, що підняти-то можна, та ось тільки замість доведеться віддати. Найближчим часом після цього ви втратите роботу, друга, якусь цінну річ або щось ще. Щоб нейтралізувати прикмету, не тримайте знахідку у себе – як можна швидше обміняйте її на товар або послугу. А якщо хоча б частину знайденої суми віддати в якості милостині, то ніякий негатив від такої знахідки вас взагалі не торкнеться.

Голуб на вулиці: прикмета

Зустріти голуба на міському тротуарі або площі – це невеличке диво. Тим не менш, цей птах може багато чого нам повідати.

 1. Так, побачити білого голуба на вулиці – до гарних новин і радісної події. Якщо така птаха зустрінеться незаміжньою дівчині, то незабаром її чекає весільне торжество.
 2. Мертвий голуб – прикмета втрати.
 3. Якщо до вас боком підскакує в надії отримати частування пошарпана життям птах, то справи у найближчі дні будуть йти не дуже. Якщо пичуга красива – можете не боятися неприємностей як мінімум у цей день.
 4. Голуб вам переходить дорогу – не поспішайте його прогнати, нехай іде. Це означає, що вас попереду чекає приємний сюрприз.

Прикмета собака на вулиці

Хвостатий друг людина може багато розповісти своєю поведінкою за межами дому.

 • Собака виє – до небіжчика або велику втрату.
 • На вулиці прив’язалася собака – це добре, вас чекають успіх і щастя.
 • За ваш поріг переступила собака – чекайте поява старого друга найближчим часом.
 • Дорогу перебігла чорна собака – до нещастя. Якщо на чорному тлі виднілися білі плями – на роботі вас чекає удача.
 • Біла собака – символ благополуччя. Зустріти її на шляху до успіху, завести вдома – отримати потужний талісман.
 • Пес валяється на спині, заривається у пісок або сніг – чекайте сильного вітру або хуртовини, якщо справа відбувається взимку.
 • Собака спить, згорнувшись клубком – до похолодання. Розляглася на весь зріст – до теплої погоди.
 • Збити собаку на машині – погана ознака. Якщо тваринка ще жива, надайте їй допомогу і відвезіть у ветеринарну клініку, щоб нейтралізувати прикмету.

Павук: прикмета на вулиці

З будинку павуків зазвичай намагаються вижити, хоча шестиглазые домашні вихованці світлого забарвлення приносять господарям дому щастя. А що означає прикмета побачити павука на вулиці?

 1. Якщо зустріч з павуком сталася на порозі будинку, то це загрожує фінансовими втратами.
 2. Павук опускається на павутинці зверху – до поганих новин. Поставте йому кулак з дулею – почав повзти вгору, значить, новини будуть гарними.
 3. Заплутатися в павутині – до неприємностей, але, якщо павутина з’явилася на вашому одязі непомітно для вас – це до багатства.
 4. Павук влаштувався у віконній рамі або в кутку за вікном – для самотньої людини це обіцяє швидким важливим знайомством.

Підібрати кошеня з вулиці – прикмета

Дуже рідко буває таке, що добру справу обіцяє зробив його людині щось погане. Так і з кошеням – того, хто привітається у себе бездомного вусатого вихованця, народна чутка обіцяє сім років щастя. А медики обіцяють міцне здоров’я – доведено, що кішки вміють зцілювати як душевні, так і тілесні недуги. Тільки не забудьте попередньо зводити нового вихованця до ветеринара, щоб переконатися, що він сам здоровий.

Якщо кішечку прихистить чоловік, його чекають позитивні зміни на особистому фронті. Аналогічно, добре, якщо котика поселить у себе жінка або дівчина.

Колір вихованця не має значення – навіть чорні кішки принесуть господарям чимало радості, а також забезпечать захист від лихого ока і нечистої сили.

Прикмета щур на вулиці

У місті зустріти щура шанс невеликий. Хіба що це буде втік від господарів домашній вихованець. А от в сільській місцевості все ще актуальна прикмета «щур перебігла дорогу». І нічого хорошого від цього не чекай. Найпоширеніші варіанти того, до чого може таке трапитися:

 • до хвороби,
 • до прийдешніх неприємностей,
 • до сварок,
 • до пограбування.

Якщо тварина була не одна, а в компанії родичів, то варто налаштуватися на мишачу метушню і з’ясування відношення з близькими людьми.

Чим темніше зустрілася вам щур – тим більше негативний відтінок будуть мати прийдешні події.

Але засмучуватися не варто в жодному разі. Розглядайте зустріч з пацюком як попередження, і зможете зустріти майбутні події у всеозброєнні.

Прикмети знайти перо на вулиці

Як завжди, все залежить від того, де знайти і яке саме перо вам зустрінеться.

 1. Якщо перо світлого забарвлення, у вашому житті настане світла смуга, темної – чорна.
 2. Перо ворона чи орла обіцяє зміни в особистому житті.
 3. Лебедине перо – дуже хороший знак для людини, у якого є сім’я. У шлюбі він проживе довго і щасливо. Якщо ж таке перо знаходить людина, не пов’язаний родинними узами, то скоро він обзаведеться другою половинкою.
 4. Пір’я сови, які я зустрічав на шляху, говорить про те, що про вас піклуються вищі сили. Вони захистять вас від поганих людей і нечисті.
 5. Прикмети знайти перо голуба – це добре. Така знахідка обіцяє виконання задуманого, а також мирне і спокійне життя, хоча б у найближчому майбутньому.

Знайти ікону на вулиці: ознака прихильності вищих сил?

Здавалося б, знайшов ікону – значить, тобі прихильні вищі сили. Але не все так просто. Ікона часто виступає предметом, що бере участь в ритуалі зцілення. Після здійснення обряду її викидають на дорогу. І хвороба переходить на людину, який її знайшов і взяв собі. А ще гріхи колишнього господаря ікони перейдуть на нового власника. Так що кращий варіант – пройти повз такої знахідки на вулиці.

Якщо ж ікона вам дуже сподобалася, і вірити ви хочете, перш за все, в те, що це – знак від вищих сил, то вирушайте із знахідкою прямо у церкву. Там ікону освятіть, а ще краще – залиште у церкві на деякий час. І тоді можна буде без проблем взяти її в свій будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code